Lampa wisząca Madagascar Good&Mojo / It's About RoMi - czarna

Szczegółowy opis produktu

not showing price

  • Styl holenderski
  • Eko
  • Handmade
  • Metal
  • Drewno, tworzywa naturalne

Prezentujemy wiszącą lampę Madagascar z kolekcji GOOD&MOJO marki It's About RoMi. Lampę wyróżnia ciekawie wykonany rattanowy abażur o naturalnym wyglądzie. Świetna propozycja nad stół i do wnętrz naturalistycznych lub w klimacie wabi-sabi. To projekt estetyczny i bardzo interesujący - idealny dla osób, które dbają o środowisko i szukają ekologicznego pomysłu na wystrój. Lampa jest dopełnieniem wielu aranżacyjnych pomysłów. Urzeka swoją bezpretensjonalnością. Jest wspaniałym, przyjemnym projektem.

Producent: It's About RoMi

Materiał: rattan, metal

Kolor: czarny

Waga: 1,9 kg

Rozmiar abażura: średnica 60 cm, wysokość 50 cm

Długość kabla: 250 cm

Źródło światła (nie dołączone): żarówka tradycyjna max 60W; gwint E27

Klasa energetyczna żarówek: od A++ do E

Good and Mojo

Kolekcja Good and Mojo to seria stylowych, designerskich lamp wykonanych z naturalnych materiałów. Do stworzenia tej wyjątkowej kolekcji wyselekcjonowano odnawialne materiały, takie jak: papier z makulatury, korek, trociny, len oraz drewno bambusowe.

Część dochodu ze sprzedaży tej kolekcji producent przeznacza na Fundację Waka Waka, która dostarcza lampki solarne potrzebującym w krajach Trzeciego Świata. Głównym hasłem jest „Kupując światło - dajesz światło!” Nazwy lamp pochodzą od szczytów gór, parków, rzek.

Dobierz odpowiednią żarówkę do swojej lampy