Lampa wisząca FUNK 60/20P klon - średnica 60 cm

Szczegółowy opis produktu

not showing price

  • Handmade
  • Ekskluzywny design
  • Drewno, tworzywa naturalne

Funk to polepszacz nastroju w kolekcji lamp 13°. Minimalistyczny design podkreśla naturalną strukturę i ziarnistość drewnianego forniru, pozwalając jednocześnie na subtelne przenikanie światła. W sypialni, biurze lub przy stole: Funk sprawdzi się w dowolnym miejscu Twojego domu.

Model 60/20P to duży abażur, który idealnie oświetli stół w jadalni, lecz równie dobrze sprawdzi się w stylowych restauracjach, barach i kawiarniach. Podkreśli także wyjątkowość biurowych wnętrz i hotelowych aranżacji. Model wyposażony jest w 3 żarówki E27 osłonięte od spodu dyfuzorem wykonanym z plexiglasu. Dzięki temu światło rozpraszane jest równomiernie, oświetlając dokładnie powierzchnię, lecz nie rażąc w oczy.

Kolekcja Funk to minimalistyczny design z szerokim spektrum produktów: obejmuje lampy wiszące, stojące, kinkiety i lampy stołowe.

Abażury lamp z kolekcji Funk podklejone są od wewnątrz warstwą celulozowego materiału dla nadania im stabilności i wytrzymałości. Fornir pokrywany jest olejem lub lakierem dla nadania mu odporności na wilgoć oraz zabrudzenia. To czyni lampy także łatwymi w czyszczeniu.

Uwaga! Każda lampa marki Dreizehngrad jest wyjątkowa i montowana ręcznie. Ze względu na unikalną charakterystykę drewna, zmienne wybarwienie i strukturę słojów, każda lampa jest inna. Drewno jest materiałem żywym i wykazuje naturalne cechy starzenia się. Zmiany te nie są bynajmniej oznaką gorszej jakości, ale raczej dowodem autentyczności materiału.

 

Producent: Dreizehngrad

Materiał: drewno - naturalny, ręcznie dobierany na każdą lampę fornir klonowy grubości 0,5 mm

Kolor: klon

Wymiary abażuru: 60 cm (średnica), 20 cm (wysokość)

Zawieszenie: w zestawie, metalowe malowane proszkowo na kolor biały, długość przewodu 2 m

Elementy stabilizujące abażur: laserowo cięty metal malowany proszkowo na kolor biały

Dyfuzor: wykonany z plexiglasu, w zestawie

Źródło światła: 3 x żarówka E27, max 60W (nie dołączona)

Dobierz odpowiednią żarówkę do swojej lampy