Lampa Bright Barocco Nordic Tales - mosiądz + czarny przewód

739,00zł

Szczegółowy opis produktu

w ciągu 24h

Dostępność: 8 szt.

szt.

739,00zł

  • Vintage
  • Nowoczesny
  • Styl skandynawski
  • Szkło
  • Metal

Lampa Bright Barocco Nordic Tales swą nazwę zawdzięcza perłom o nieregularnych kształtach, które określano takim własnie mianem. Oczywiście to także skandynawska interpretacja sztuki baroku - łącząca minimalizm formy wyjściowej z bogatymi, nieoczywistymi detalami. Lampy Barocco są unikalne, każda powstaje w ręcznym procesie, a jej ostateczny kształt jest zawsze niepowtarzalny, co producent potwierdza dołączonym do niej certyfikatem. Szklany klosz wydaje się zastygły w trakcie jego formowania, a powstałe wgłębienia przypominają, że szkło zanim osiągnie swoją ostateczną strukturę, jest płynne i elastyczne, podlega kształtowaniu. Metalowy detal wykonano z litego mosiądzu, który w unikatowy sposób będzie starzał się i podkreślał wyjątkowość lampy Bright Barocco.

Lampy Bright Barocco oczarują stosowane zarówno pojedynczo, jak i w grupach. Ich mleczne szkło daje subtelne, jasne, lecz miękkie światło, które trafi w gusta miłośników wnętrz skandynawskich, minimalicznychnych czy nawet glamour. To lampa idealna dla projektów restauracji, kawiarni i hoteli.

Uwaga! Oryginalny zestaw nie zawiera podsufitki - polecamy zakup oryginalnej podsufitki Nordic Tales -> tutaj. Możesz też skorzystać z podsufitki Muuto E27 kit -> tutaj. Jeśli chcesz połączyć kilka lamp w imponujący żyrandol skorzystaj z podsufitki Multiple -> tutaj.

Producent: Nordic Tales

Wymiary: średnica 20 cm

Materiał: szkło, metal

Kolor: biały klosz + mosiądz

Przewód: 3 m w kolorze czarnym, stalowa linka o długości 2 m

Źródło światła: żarówka E27 max 60W lub odpowiednik LED / energooszczędny - nie dołączona do zestawu

ZOBACZ JAK POWSTAJĄ LAMPY BRIGHT BAROCCO:

Dobierz odpowiednią żarówkę do swojej lampy

Napisz swoją recenzję

Lampa Bright Barocco Nordic Tales - mosiądz + czarny przewód

Lampa Bright Barocco Nordic Tales - mosiądz + czarny przewód

Napisz swoją recenzję

Produkty powiązane