Lampa wisząca Anniversary Nordlux - biała

342,00zł

Szczegółowy opis produktu

zwykle w ciągu 10 dni roboczych

szt.

342,00zł

  • Nowoczesny
  • Styl skandynawski
  • Minimalistyczny
  • Metal

Lampa Anniversary to świetny projekt, łączący styl retro z prostotą formy. Lampa jest bardzo nowoczesna. Prezentuje się stylowo. Będzie doskonale rozświetlać wybrane wnętrza. Świetnie sprawdzi się np. nad stołem w jadalni. Jest minimalistyczna i bardzo praktyczna. Anniversary jest dostępna w uniwersalnych kolorach: bieli i czerni.

Bønnelycke MDD to duńska multidyscyplinarna firma projektowa z krajowym i międzynarodowym doświadczeniem. Została założona w 1988 r. przez Henrika Bønnelycke. Kierowany niewzruszonym pragnieniem i chęcią konstruktywnej i innowacyjnej pracy, Bønnelycke rozpoczął swoją karierę projektami lamp, mebli i dekoracji wnętrz. Szybko stał się znany jako niekonwencjonalny architekt bez kaprysów i fanaberii. „To może być zabawne” i „Oczywiście, że można to zrobić” - to często używane w jego firmie frazy.

Bønnelycke MDD: „Jesteśmy perfekcjonistami z profesjonalną ciekawością. Zapewniamy szeroki zakres prac projektowych, obejmujących architekturę i projektowanie wnętrz, projektowanie mebli i produktów do zadań komunikacyjnych, projektowanie graficzne i projektowanie stron internetowych.”

Producent: Nordlux

Projekt: Bønnelycke MDD

Materiał: metal

Kolor: biały

Wymiary: średnica klosza 35 cm, wysokość 16 cm

Długość kabla: 210 cm

Źródło światła: E27, maks.60W (brak w zestawie)

Stopień ochrony IP: IP20

Dobierz odpowiednią żarówkę do swojej lampy

Napisz swoją recenzję

Lampa wisząca Anniversary Nordlux - biała

Lampa wisząca Anniversary Nordlux - biała

Napisz swoją recenzję

Produkty powiązane