Lampa wisząca Rime Muuto - biała, średnica 12 cm

839,00zł

Szczegółowy opis produktu

zwykle w ciągu 15 dni roboczych

szt.

839,00zł

  • Nowoczesny
  • Handmade
  • Minimalistyczny
  • Styl skandynawski
  • Szkło
  • Metal

Lampa wisząca Rime to projekt, który wnosi współczesną spojrzenie na tradycyjną szklaną lampę. Półprzezroczyste szkło klosza zostało wytrawione w celu uzyskania wyrafinowanej powierzchni, umożliwiając tym samym delikatne przenikanie źródła światła. Projekt ma charakterystyczny kształt, który pozwala mu wtopić się w każdą atmosferę, a jednocześnie subtelny, nowoczesny detal w postaci lakierowanej proszkowo górnej części klosza oraz przewodu w korespondującym kolorze. Dzięki nieprzezroczystości szkła lampa wisząca Rime rozświetla pomieszczenie przestrzennym światłem.

Kolekcja lamp Rime Muuto obejmuje produkty w czterech kolorach i czterech rozmiarach. Rime może być stosowany samodzielnie lub w liniowych formacjach, a także w nowoczesnych, zabawnych klastrach.

STUDIO TAF tak mówi o swoim projekcie:
„Projektowanie prostych przedmiotów jest często jedną z najtrudniejszych rzeczy. Chcieliśmy stworzyć prostą lampę szklaną, nadając jej miękki wyraz, jednocześnie czyniąc system do zawieszenia tak subtelny, jak to możliwe. Inspirowaliśmy się kształtem żołędzia nadając mu delikatnych linii, jednocześnie decydując się na oszroniony efekt półprzenikliwego szkła, pozwalając, aby światło lekko przesączało się przez jego wyrafinowaną powierzchnię. Lampa wisząca Rime zapewnia ponadczasowe, ale nowoczesne spojrzenie na archetypowe lampy dzięki półprzezroczystemu kloszowi i swojej formie graficznej."

Zobacz całą kolekcję lamp Rime Muuto -> kliknij

Producent: Muuto

Projekt: Studio TAF, 2020

Materiał: ręcznie dmuchane piaskowane szkło, aluminium malowane proszkowo, PVC

Kolor: biały

Wymiary klosza: średnica 12 cm, wysokość 15 cm

Przewód: 400 cm

Źródło światła: żarówka G9, max 25W - dołączona żarówka LED G9 3W, 570 lm, 2700K, CRI 90, trwałość 20.000h, ściemnialna.

Napięcie: 220V- 240V

Stopień ochrony: IP20

Podsufitka: w zestawie, Ø 9 cm, wysokość 5.6 cm

Ściemniacz: tak (przy zastosowaniu kompatybilnej żarówki)

Produkt wyprodukowany w Polsce.

Dobierz odpowiednią żarówkę do swojej lampy

Napisz swoją recenzję

Lampa wisząca Rime Muuto - biała, średnica 12 cm

Lampa wisząca Rime Muuto - biała, średnica 12 cm

Napisz swoją recenzję