Lampa wisząca Nexus 20 Nordlux Design For The People - szczotkowana stal

580,00zł

Szczegółowy opis produktu

77263032

zwykle w ciągu 10 dni roboczych

szt.

580,00zł

  • Styl skandynawski
  • Vintage
  • Metal
  • Tworzywa sztuczne

Lampa wisząca Nexus 20 została zaprojektowana przez Bønnelycke MDD. To bardzo elegancki, estetyczny i nowoczesny projekt. Stanowi połączenie stylowości z delikatnością. Doskonale uzupełni współczesne wnętrza, pięknie je rozświetlając.

Lampy NEXUS to ekscytująca seria, będąca doskonałym przykładem stylu nordyckiego. Detale odgrywają w niej ważną rolę. Doskonale podkreślają jej ascetyczną urokliwość.

Bønnelycke MDD to duńska multidyscyplinarna firma projektowa z krajowym i międzynarodowym doświadczeniem. Została założona w 1988 r. przez Henrika Bønnelycke. Kierowany niewzruszonym pragnieniem i chęcią konstruktywnej i innowacyjnej pracy, Bønnelycke rozpoczął swoją karierę projektami lamp, mebli i dekoracji wnętrz. Szybko stał się znany jako niekonwencjonalny architekt bez kaprysów i fanaberii. „To może być zabawne” i „Oczywiście, że można to zrobić” - to często używane w jego firmie frazy.

Bønnelycke MDD: „Jesteśmy perfekcjonistami z profesjonalną ciekawością. Zapewniamy szeroki zakres prac projektowych, obejmujących architekturę i projektowanie wnętrz, projektowanie mebli i produktów do zadań komunikacyjnych, projektowanie graficzne i projektowanie stron internetowych.”

Producent: Nordlux Design For The People

Projekt: Bønnelycke MDD

Materiał: metal, tworzywo sztuczne

Kolor: szczotkowana stal

Wymiary: średnica klosza 20 cm

Długość kabla: 250 cm

Źródło światła: E27; maks. 40W (brak w  zestawie)

Stopień ochrony IP: IP20

Dobierz odpowiednią żarówkę do swojej lampy

Napisz swoją recenzję

Lampa wisząca Nexus 20 Nordlux Design For The People - szczotkowana stal

Lampa wisząca Nexus 20 Nordlux Design For The People - szczotkowana stal

Napisz swoją recenzję

Produkty powiązane