Lampa wisząca Belly 38 Nordlux Design For The People - czarna

856,00zł

Szczegółowy opis produktu

zwykle w ciągu 10 dni roboczych

szt.

856,00zł

  • Styl skandynawski
  • Nowoczesny
  • Metal

Związek między designem nordyckim i japońskim jest bliski. Obie szkoły przywiązują wagę do prostoty wyrazu i używania porządnych uczciwych materiałów. Nadając lampie Belly kształt, Bønnelycke MDD zaczerpnęło inspirację z tradycyjnego japońskiego czajnika. Kiedy bliżej przyjrzymy się lampie, zauważymy również wyraźne odniesienie do żeliwnego pieca lub archetypowego dzwonka. Dzięki dominującemu tradycyjnemu rzemieślniczemu wyglądowi, lampa łączy w sobie ciężar kształtu z lekkością zawieszenia.

Bønnelycke MDD to duńska multidyscyplinarna firma projektowa z krajowym i międzynarodowym doświadczeniem. Została założona w 1988 r. przez Henrika Bønnelycke. Kierowany niewzruszonym pragnieniem i chęcią konstruktywnej i innowacyjnej pracy, Bønnelycke rozpoczął swoją karierę projektami lamp, mebli i dekoracji wnętrz. Szybko stał się znany jako niekonwencjonalny architekt bez kaprysów i fanaberii. „To może być zabawne” i „Oczywiście, że można to zrobić” - to często używane w jego firmie frazy.

Bønnelycke MDD: „Jesteśmy perfekcjonistami z profesjonalną ciekawością. Zapewniamy szeroki zakres prac projektowych, obejmujących architekturę i projektowanie wnętrz, projektowanie mebli i produktów do zadań komunikacyjnych, projektowanie graficzne i projektowanie stron internetowych.”

Producent: Nordlux Design For The People

Projekt: Bønnelycke MDD

Materiał: metal

Kolor: czarny

Wymiary: średnica klosza 38 cm, wysokość klosza 33 cm

Długość kabla: 300 cm

Źródło światła: E27, max 60W (brak w  zestawie)

Napięcie: 230V

Stopień ochrony IP: IP20

Dobierz odpowiednią żarówkę do swojej lampy

Napisz swoją recenzję

Lampa wisząca Belly 38 Nordlux Design For The People - czarna

Lampa wisząca Belly 38 Nordlux Design For The People - czarna

Napisz swoją recenzję

Produkty powiązane