Lampa stołowa FUNK 16/26T klon - średnica 16 cm

Szczegółowy opis produktu

not showing price

  • Handmade
  • Drewno, tworzywa naturalne

Funk to polepszacz nastroju w kolekcji lamp 13°. Minimalistyczny design podkreśla naturalną strukturę i ziarnistość drewnianego forniru, pozwalając jednocześnie na subtelne przenikanie światła. W sypialni, biurze lub przy stole: Funk sprawdzi się w dowolnym miejscu Twojego domu.

Lampa stołowa 16/26T świetnie sprawdzi się w kameralnych zastosowaniach - w sypialni jako lampka nocna, w klimatycznych kawiarniach, pokojach hotelowych, restauracjach...

Kolekcja Funk to minimalistyczny design z szerokim spektrum produktów: obejmuje lampy wiszące, stojące, kinkiety i lampy stołowe.

Abażury lamp z kolekcji Funk podklejone są od wewnątrz warstwą celulozowego materiału dla nadania im stabilności i wytrzymałości. Fornir pokrywany jest olejem lub lakierem dla nadania mu odporności na wilgoć oraz zabrudzenia. To czyni lampy także łatwymi w czyszczeniu.

Podstawa lamp stojących wykonana jest z metalu malowanego proszkowo na kolor biały.

Uwaga! Każda lampa marki Dreizehngrad jest wyjątkowa i montowana ręcznie. Ze względu na unikalną charakterystykę drewna, zmienne wybarwienie i strukturę słojów, każda lampa jest inna. Drewno jest materiałem żywym i wykazuje naturalne cechy starzenia się. Zmiany te nie są bynajmniej oznaką gorszej jakości, ale raczej dowodem autentyczności materiału.

 

Producent: Dreizehngrad

Materiał: drewno - naturalny, ręcznie dobierany na każdą lampę fornir klonowy grubości 0,5 mm, metal

Kolor: klon

Wymiary abażuru: 16 cm (średnica), 26 cm (wysokość)

Wymiary lampy: 45 cm (całkowita wysokość)

Podstawa: metalowa malowana proszkowo na kolor biały, długość przewodu z wtyczką i włącznikiem 2 m

Elementy stabilizujące abażur: laserowo cięty metal malowany proszkowo na kolor biały

Źródło światła: żarówka E27, max 60W (nie dołączona)

Dobierz odpowiednią żarówkę do swojej lampy