Lampa podłogowa FUNK 22/120S klon - średnica 22 cm

Szczegółowy opis produktu

not showing price

  • Ekskluzywny design
  • Handmade
  • Drewno, tworzywa naturalne

Funk to polepszacz nastroju w kolekcji lamp 13°. Minimalistyczny design podkreśla naturalną strukturę i ziarnistość drewnianego forniru, pozwalając jednocześnie na subtelne przenikanie światła. W sypialni, biurze lub przy stole: Funk sprawdzi się w dowolnym miejscu Twojego domu.

Lampa stojąca 22/120S to wersja z abażurem w kształcie wysokiej tuby, dzięki której struktura drewna jest maksymalnie wyeksponowana. Rekomendowana do mieszkań, restauracji, hoteli, eleganckich biur.

Kolekcja Funk to minimalistyczny design z szerokim spektrum produktów: obejmuje lampy wiszące, stojące, kinkiety i lampy stołowe.

Abażury lamp z kolekcji Funk podklejone są od wewnątrz warstwą celulozowego materiału dla nadania im stabilności i wytrzymałości. Fornir pokrywany jest olejem lub lakierem dla nadania mu odporności na wilgoć oraz zabrudzenia. To czyni lampy także łatwymi w czyszczeniu.

Podstawa lampy wykonana jest z laserowo wycinanych elementów metalowych, malowanych proszkowo na kolor biały.

Uwaga! Każda lampa marki Dreizehngrad jest wyjątkowa i montowana ręcznie. Ze względu na unikalną charakterystykę drewna, zmienne wybarwienie i strukturę słojów, każda lampa jest inna. Drewno jest materiałem żywym i wykazuje naturalne cechy starzenia się. Zmiany te nie są bynajmniej oznaką gorszej jakości, ale raczej dowodem autentyczności materiału.

 

Producent: Dreizehngrad

Materiał: drewno - naturalny, ręcznie dobierany na każdą lampę fornir klonowy grubości 0,5 mm, metal

Kolor: klon

Wymiary abażuru: 22 cm (średnica), 120 cm (wysokość)

Wysokość całkowita lampy: 140 cm

Podstawa: metalowa malowana proszkowo na kolor biały, długość przewodu z wtyczką i włącznikiem 3 m

Elementy stabilizujące abażur: laserowo cięty metal malowany proszkowo na kolor biały

Źródło światła: 2 x żarówka E27, max 60W (nie dołączona)

Dobierz odpowiednią żarówkę do swojej lampy