Lampa bezprzewodowa Ember Charcoal Spring Copenhagen - czarna

Szczegółowy opis produktu

not showing price

  • Styl skandynawski
  • Minimalistyczny
  • Nowoczesny
  • Do ogrodu / na taras
  • Drewno, tworzywa naturalne
  • Szkło

Jak wygląda lampa Ember? Z jednej strony Ember Spring Copenhagen wygląda jak klasyczna lampa stołowa z kloszem i podstawą. Z drugiej, światło wydobywa się nietypowo zza pięknego opalowego szkła, z którego wykonana jest podstawa lampy. Część światła delikatnie filtrowana jest także przez górną część klosza. Pod podstawą znajduje się przycisk, za pomocą którego można łatwo regulować jasność świecenia - w jednym z 3 dostępnych natężeń.

Lampę można naładować za pomocą dołączonego przewodu USB, a następnie dowolnie przenosić. To idealne rozwiązanie nie tylko do domu, lecz także do restauracji, kawiarni itp.

Podstawa w kształcie stożka sprawia, że lampę Ember można bezpiecznie trzymać podczas przenoszenia. Szkoło sprawia, że jest ona dpowiednio ciężka, aby zachowywać stabilność.

Pełne ładowanie lampy trwa ok. 8 godzin. Naładowany akumulator wystaracza na min. 15 godzin świecenia w zależności od ustawionego stopnia natężenia światła. 

Producent: Spring Copenhagen

Projekt: mencke&vagnby

Wymiary: wysokość 23 cm, średnica 14 cm

Waga: 635 g

Materiał: szkło opalizowane, aluminium, tworzywo sztuczne

Kolor: czarny + mleczne szkło

Parametry techniczne: zintegrowany LED, 1 W, 2700K, 50.000 h trwałości, micro-USB, 3 stopnie natężenia światła. DC5V, IP20. Kabel USB o długości 150 cm w zestawie. Czas ładowania: ok. 8-10 godzin godziny. Czas użytkowania: minimum 15 godzin.

Dobierz odpowiednią żarówkę do swojej lampy

Produkty powiązane