Komoda Audacious UMAGE - oak, jasnoszara

3 675,00zł

Szczegółowy opis produktu

zwykle w ciągu 10 dni roboczych

szt.

3 675,00zł

  • Styl skandynawski
  • Nieszablonowy design
  • Vintage
  • Nowoczesny
  • Drewno, tworzywa naturalne
  • Tkanina

Audacious duńskiej marki UMAGE to nieszablonowy mebel z osobowością i polotem. Komodę zaprojektowano z myślą o wygodnym i efektownym eksponowaniu drobiazgów, które się w niej znajdują. Tapicerowana tkaniną żaluzja przesuwa się dookoła, wzdłuż rantu komody, co pozwala Ci zdecydować czy i na ile uchylić rąbka tajemnicy i zaprezentować jej zawartość. Postawiona przy ścianie komoda sprawia wrażenie całkowicie otoczonej żaluzją, ponieważ otwarta przestrzeń jest zupełnie niewidoczna. W rzeczywistości jednak przesuwny panel składa się z 2 niezależnych części - każda przesuwa się niezależnie.

Komoda zyskała organiczny, zaokrąglony kształt nerki, czym przełamuje minimalistyczne, oszczędne trendy. Nie traci jednak swojego nordyckiego charakteru i wyraźnie nawiązuje formą do klasyki duńskiego designu. Konstrukcja komody jest solidna i stabilna. Wykonano ją z litego drewna dębowego i bukowego oraz fornirowanej sklejki. Żaluzja tapicerowana jest tkaniną poliestrową o podwyższonych parametrach użytkowych, dostępną w kilku kolorach. Ranty tapicerowanych paneli wykończono eko-skórą w kolorze ciemnego brązu.

Komoda Audacious jest kompaktowym, lecz praktycznym meblem. Jej niewielkie rozmiary świetnie wpiszą się w nawet niewielkie przestrzenie, jednakże ilość miejsca w środku daje duże możliwości. Butelki z alkoholem, szklanki i kieliszki, książki czy dekoracje - to wszystko zmieści się za żaluzjami komody. Audacious UMAGE jest też świetną komodą na sprzęt RTV - wszystkie piloty będą działać niezawodnie, nawet przez zamknięte przesuwne drzwi.

Ideą marki UMAGE jest dostarczanie najwyższej jakości produktów w wygodnej formie i przystępnej cenie. Komoda przeznaczona jest do własnego montażu. Co więcej, tapicerowane panele możesz w każdej chwili dokupić osobno i sprezentować sobie oraz komodzie szybką i efektowną metamorfozę!

Komoda dostępna jest w wersji z naturalnego drewna dębowego oraz kilku rodzajach tkaniny do wyboru. Podczas zamówienia prosimy wybrać odpowiedni kolor tkaniny na przesuwnych drzwiach.

Producent: UMAGE

Projekt: Jonas Søndergaard, 2018

Materiał: lite drewno dębowe i bukowe, fornir laminowany, poliester, eko skóra

Kolor konstrukcji drewnianej: naturalny dąb

Kolor obicja żaluzji: silver grey (jasnoszary). Uwaga! Kolorystyka tkanin widoczna na zdjęciu wzornika w galerii.

Wymiary: wysokość 67 cm, szerokość 100 cm, max głębokość 50 cm

Napisz swoją recenzję

Komoda Audacious UMAGE - oak, jasnoszara

Komoda Audacious UMAGE - oak, jasnoszara

Napisz swoją recenzję