Lampa "music" Neon art Seletti

1 632,00zł

Szczegółowy opis produktu

zwykle w ciągu 20 dni roboczych

szt.

1 632,00zł

  • Nieszablonowy design
  • Nowoczesny
  • Industrialny
  • Szkło

Neon art od włoskiej marki Seletti to kolekcja neonowych lamp w formie liter i symboli, umożliwiających stworzenie wyrazistej dekoracji z wybranym przez siebie przesłaniem. Wizualny akcent wprowadza do pomieszczeń wielkomiejski styl Ameryki lat 50- tych. Seletti daje do zrozumienia, że neony, które w przeszłości przyciągały wzrok tworząc hasła reklamowe, obecnie są niezwykłym rozwiązaniem dekoracyjnym dla nowoczesnych mieszkań i loftów. Napisy swoim przekazem pozwalają na personalizację pomieszczeń.

Kochasz muzykę? Otaczasz się nią na co dzień? Muzyka Cię relaksuje i poprawia nastrój? Jeśli odpowiedź na te pytania jest twierdząca, to lampa Neon art - kompilacja "music" jest dla Ciebie!

Neon art – kompilacja „music” składa się z pięciu neonowych liter, które zawiesza się na ścianie. Do lampy dołączony jest transformator o napięciu 6kV. Przed zastosowaniem zaleca się zapoznanie z instrukcją. Lampa dostępna jest także w innych kompilacjach. Do czyszczenia wskazane jest stosowanie miękkiej tkaniny. Nie używać detergentów.

Producent: Seletti

Projekt: Selab

Materiał: szklana neonówka

Wymiary: długość 75cm, wysokość 17cm

Napięcie: maksymalnie 230V- 50Hz

Źródło światła: lampa neonowa

Tonalność światła: ciepła

Dobierz odpowiednią żarówkę do swojej lampy

Napisz swoją recenzję

Lampa "music" Neon art Seletti

Lampa "music" Neon art Seletti

Napisz swoją recenzję

Produkty powiązane