Kinkiet / Plafon Tsjin Tsjin Bazar Bizar - mosiądz

Szczegółowy opis produktu

INEM006Bra-M

not showing price

  • Handmade
  • Nieszablonowy design
  • Metal

Kinkiet Tsjin Tsjin marki Bazar Bizar jest wykonany z mosiądzowanego żelaza. Stanowi piękną ozdobę, którą można zawiesić na ścianie w domu lub biurze. Ta piękna lampa ścienna wniesie orientalny design do Twojej przestrzeni życiowej. Wykonana w całości z metalu w pięknym odcieniu mosiądzu, okrągła konstrukcja pięknie odbija światło i tworzy wspaniały, rozchodzący się po pomieszczeniu połysk. Okrągła, płaska konstrukcja zapewnia mnóstwo światła bez zasłaniania widoku. Kinkiet Tsjin Tsjin jest idealny do ciemnych korytarzy lub zadaszonych przestrzeni zewnętrznych.

O marce:

BAZAR BIZAR zaprasza w daleką podróż do roztańczonych wysp, starożytnych tradycji i rajskich plaż Indonezji. Ta belgijska marka, którą stworzono z życiowej pasji do podróżowania, tworzy niezwykle oryginalne projekty wykonane z ekologicznych materiałów, takich jak hiacynt wodny, rattan i bambus. Bogata kolekcja obejmuje tkane dywaniki, lampy, poduszki, ceramikę, krzesła i wiele innych artykułów wyposażenia wnętrz i mody w delikatnych kolorach, takich jak beż, brąz, biel, a także czerń. Starannie dobrane elementy projektów konsekwentnie ucieleśniają oryginalność, jakość, innowacyjność i kunszt. Bazar Bizar wnosi do współczesnego świata piękny akcent kultury balijskiej.

Osoby stojące za Bazar Bizar to małżeństwo: Pascale Pelsmaekers i Eddy Roothaert. Podczas gdy właścicielka Pascale dba o kreatywną stronę marki i jest również jej „twarzą”, jej mąż Eddy zajmuje się logistyką. Para dużo podróżowała po świecie i widziała wiele zabytków, ale w Indonezji czuła się jak w domu. Zakochali się w tym kraju, kulturze balijskiej, tradycyjnym rzemiośle i ludziach, nie wspominając o klimatach boho. W ten sposób wpadli na pomysł uruchomienia sklepu internetowego z unikalnymi meblami i oryginalnymi artykułami dekoracyjnymi, wykonanymi przez balijskie gospodynie. Każdy przedmiot jest wyjątkowy i ma swoją historię do opowiedzenia. W międzyczasie para opracowała własną markę: projektuje i tworzy własne kolekcje z wysokiej klasy luksusowych akcentów dekoracyjnych i artykułów gospodarstwa domowego. Kilka razy w roku wyjeżdżają do Indonezji, gdzie mają już kilkuosobowy zespół pracowników balijskich.

Wszystkie przedmioty są ręcznie wytwarzane w sposób zrównoważony. Ponadto marka wspiera lokalną balijską gospodarkę. Ponieważ Pascale i Eddy sami zajmują się całym procesem produkcyjnym, zachowują również nad nim kontrolę: od produkcji po dostawę. Zwracają szczególną uwagę na dobre warunki pracy, wysoką jakość wykończenia i gwarantują godziwe wynagrodzenie dla swoich pracowników. Oznacza to, że wszystko, co oferuje „Bazar Bizar” to zarówno ekologiczny, jak i uczciwy handel.”

Producent: Bazar Bizar

Materiał: metal

Kolor: mosiądz

Wymiary: średnica 60 cm, głębokość 14 cm,

Źródło światła: E27 (brak w zestawie)

Dobierz odpowiednią żarówkę do swojej lampy

Produkty powiązane