Kinkiet Post Muuto - czarny

Wyprzedaż!

1 049,00zł

Szczegółowy opis produktu

zapytaj o czas realizacji

szt.

1 049,00zł

  • Nowoczesny
  • Minimalistyczny
  • Styl skandynawski
  • Nieszablonowy design
  • Metal
  • Tworzywa sztuczne

Lampa ścienna Post to projekt stworzony przez Earnest Studio dla marki Muuto. Post jest innowacyjnym oświetleniem modułowym o klasycznym wyglądzie i graficznym wyrazie. Lampa jest bardzo funkcjonalna, co jest wynikiem postępowego, przyszłościowego myślenia w czasie procesu projektowania. Wykorzystując właściwości magnesu, po przytwierdzeniu złącza magnetycznego np. do ściany, umożliwiono umieszczanie źródła światła w dowolnym miejscu. Magnes przymocowujący kabel także pozwala na ustawienie przewodu w wybranym miejscu w dowolnym ułożeniu. Podsumowując, Post daje ogromną swobodę pozycjonowania, ale także przyciemniania elementów lampy zgodnie z indywidualnymi potrzebami.

Istnieje możliwość zakupu dodatkowych jednostek oświetleniowych i magnesów mocujących kable. Po podłączeniu jednostek do  źródła zasilania (do jednego źródła ‘można podłączyć maksymalnie 3 reflektory), można dodać je do danej konfiguracji reflektorów bądź przyczepić do dowolnej metalowej powierzchni.

Earnest Studio zostało założone przez pracującą w Rotterdamie amerykańską projektantkę Rachel Griffin. Mając doświadczenie w projektowaniu graficznym, Griffin przez pięć lat zajmowała się m. in. organizacją wystaw. Następnie w 2007 roku przeniosła się do Niderlandów, aby studiować w Design Academy Eindhoven. W 2012 r. otworzyła własne studio, skupiając się na projektowaniu mebli, oświetlenia i akcesoriów.

Producent: Muuto

Projekt: Earnest Studio

Materiał: jednostka oświetleniowa z malowanego proszkowo magnesu z silikonowym przewodem i akrylowym, mlecznym dyfuzorem; malowane proszkowo tworzywo sztuczne i stal; magnes i PVC; przestawna taśma klejąca

Kolor: czarny

Wymiary: 5,4 cm (głębokość), 9,5 cm (średnica)

Długość kabla: 250 cm

Źródło światła: LED, max. 6.1 W, 330 lumenów, temp. barwowa 2700K, żywotność 54000 godzin - zintegrowane, niewymienne

Ściemniacz: tak

Klasa energetyczna żarówki: A

Uwaga: jeśli jesteś zainteresowany zakupem dodatkowej jednostki oświetleniowej (do jednego źródła można podłączyć maksymalnie 3 reflektory) i/lub magnesów mocujących kable zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania informacji: sklep@pufadesign.pl lub +48 884 68 78 88

Zobacz video o kinkiecie Post Muuto:


Dobierz odpowiednią żarówkę do swojej lampy

Napisz swoją recenzję

Kinkiet Post Muuto - czarny

Kinkiet Post Muuto - czarny

Napisz swoją recenzję

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: