Kinkiet Sway Nordlux Design For The People - czarny

385,00zł

Szczegółowy opis produktu

zwykle w ciągu 10 dni roboczych

szt.

385,00zł

  • Minimalistyczny
  • Nowoczesny
  • Styl skandynawski
  • Metal

Kolekcja lamp Sway została zaprojektowana przez duet duńskich projektantów Bjørn + Balle. Seria jest niezwykle piękna w swojej prostocie. Minimalistyczny design odzwierciedla wyczucie twórców do gustownego oświetlenia, w którym każdy szczegół jest starannie przemyślany. Miękkie, przyjemne światło pada nie tylko w dół, ale rozświetla także miejsca ponad lampą. Jednocześnie elastyczny mechanizm obrotowy pozwala na idealne ukierunkowanie padającego światła, co zapewnia optymalne warunki. Dzięki świetnemu wyczuciu formy i piękna stworzono ponadczasową lampę, która będzie sprawiała radość przez wiele lat.

Lampa ścienna Sway ma piękny, minimalistyczny design, w którym zadbano o każdy szczegół. Lampa jest funkcjonalna. Zastosowano w niej świetne rozwiązania, takie jak zintegrowanie przełącznika i portu USB w uchwycie ściennym. Klosz jest obrotowy. Lampa jest bardzo użyteczna i posiada piękną formę.

O twórcach:

Projektanci Christian Bjørn i Rune Balle tworzą studio Bjørn + Balle. Przez ostatnie lata zaprojektowali różne produkty, łączące minimalistyczny skandynawski styl z dobrym wyczuciem aktualnych trendów. Materiały i detale wznoszą projekty na wyższy poziom i nadają im silną tożsamość.

Zachęcamy do zapoznania się z całą kolekcją Sway.

Producent: Nordlux Design For The People

Projekt: studio Bjørn + Balle

Materiał: metal

Kolor: czarny

Wymiary: średnica klosza 10,6 cm, wysokość 25,8 cm, głębokość 25,5 cm, średnica podstawy mocowanej do ściany 11 cm

Długość kabla: 180 cm

Źródło światła: GU10, maks. 15W (brak w zestawie)

Dobierz odpowiednią żarówkę do swojej lampy

Napisz swoją recenzję

Kinkiet Sway Nordlux Design For The People - czarny

Kinkiet Sway Nordlux Design For The People - czarny

Napisz swoją recenzję

Produkty powiązane