Kinkiet Brassy Nordlux Design For The People - biały

579,00zł

Szczegółowy opis produktu

zwykle w ciągu 10 dni roboczych

szt.

579,00zł

  • Styl skandynawski
  • Minimalistyczny
  • Nowoczesny
  • Tworzywa sztuczne
  • Metal

„Weź kawałek papieru i ołówek, narysuj linię” – według projektanta Bønnelycke MDD, Brassy została zaprojektowana za jednym zamachem, za jednym pociągnięciem linii. W oparciu o klasyczną lampę architektoniczną, w połączeniu z mosiężnymi detalami prosto jak z warsztatu czy manufaktury, uzyskano wyjątkowy design, w którym prostota i solidność dopełniają się w najlepszy możliwy sposób. Dzięki temu, że lampa posiada opalowy ekran poniżej źródła światła, daje nam piękny, mocny i przyjemny w odbiorze blask.

Bønnelycke MDD to duńska multidyscyplinarna firma projektowa z krajowym i międzynarodowym doświadczeniem. Została założona w 1988 r. przez Henrika Bønnelycke. Kierowany niewzruszonym pragnieniem i chęcią konstruktywnej i innowacyjnej pracy, Bønnelycke rozpoczął swoją karierę projektami lamp, mebli i dekoracji wnętrz. Szybko stał się znany jako niekonwencjonalny architekt bez kaprysów i fanaberii. „To może być zabawne” i „Oczywiście, że można to zrobić” - to często używane w jego firmie frazy.

Bønnelycke MDD: „Jesteśmy perfekcjonistami z profesjonalną ciekawością. Zapewniamy szeroki zakres prac projektowych, obejmujących architekturę i projektowanie wnętrz, projektowanie mebli i produktów do zadań komunikacyjnych, projektowanie graficzne i projektowanie stron internetowych.”.

Producent: Nordlux Design For The People

Projekt: Bønnelycke MDD

Materiał: metal, tworzywo sztuczne

Kolor: biały

Wymiary: średnica klosza 22 cm, wysokość 48 cm

Długość kabla: 180 cm (biały, tekstylny)

Źródło światła: E27, max 25W (brak w  zestawie)

Napięcie: 230V

Stopień ochrony IP: IP20

Dodatkowo: lampa posiada wbudowany ściemniacz oraz ruchome ramię i klosz

Dobierz odpowiednią żarówkę do swojej lampy

Napisz swoją recenzję

Kinkiet Brassy Nordlux Design For The People - biały

Kinkiet Brassy Nordlux Design For The People - biały

Napisz swoją recenzję

Produkty powiązane