Kinkiet Callas Bolia - stalowy, rozmiar L

1 672,00zł

Szczegółowy opis produktu

20-126-03_13930228

zwykle w ciągu 20 - 25 dni roboczych

szt.

1 672,00zł

  • Nowoczesny
  • Minimalistyczny
  • Metal

Kinkiet Callas to projekt studia e-ggs dla marki Bolia. Zaprojektowany z wyobraźnią, stanowi element, który doskonale dopełni nowoczesne wnętrze. Jest oryginalny i zachwycający.

Dostępny w trzech rozmiarach i w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i stalowej.

Seria lamp Callas została zaprojektowana przez włoskie studio e-ggs. Nazwa nawiązuje zarówno do kwiatów, jaki i do nazwiska słynnej greckiej śpiewaczki operowej. Były one inspiracją do stworzenia tego projektu, który silnie zaznacza swą obecność, jest wyrazisty, a przy tym idealnie zrównoważony, dzięki swej smukłej formie. Lampy Callas emitują relaksujące światło, które odbiera się inaczej w zależności od perspektywy patrzenia i pozycji. Lampy są dostępne w kilku wersjach (lampa stołowa, ścienna i podłogowa), dwóch kolorach (szczotkowana stal nierdzewna oraz czarna powłoka) i różnych rozmiarach. Są eleganckie i nowoczesne.

Włoskie studio e-ggs tak mówi o swojej pracy: „Jesteśmy interdyscyplinarnym studiem projektowym, złożonym z różnych osobowości, środowisk i perspektyw, które tworzą dynamiczny proces projektowania. Inspiruje nas nasze otoczenie i świat, w którym żyjemy. Materiały, struktury, kolory, formy i ukryte detale wzbudzają naszą ciekawość. Wszystko to pomaga w kształtowaniu każdego projektu, który jest wyrazem różnych refleksji i pomysłów. Nasze projekty są zatem wynikiem interakcji pomiędzy nami a projektantami oraz między nami a światem zewnętrznym.”

Producent: Bolia

Projekt: studio e-ggs

Materiał: metal

Kolor: stalowy

Wymiary: wysokość 35 cm, średnica klosza 36 cm

Długość przewodu: 250 cm

Źródło światła: wbudowany LED 6W, temperatura barwowa 3000K, żywotność ok. 25000 godzin  (brak możliwości wymiany źródła światła oraz brak możliwości ściemniania)

Gwarancja producenta: 5 lat

Dobierz odpowiednią żarówkę do swojej lampy

Napisz swoją recenzję

Kinkiet Callas Bolia - stalowy, rozmiar L

Kinkiet Callas Bolia - stalowy, rozmiar L

Napisz swoją recenzję

Produkty powiązane