Wieszak ścienny PLAY Normann Copenhagen

Wieszak ścienny PLAY Normann Copenhagen

256,00zł

Szczegółowy opis produktu

w ciągu 24 h

Dostępność: 1 szt.

szt.

256,00zł

  • Styl skandynawski
  • Nieszablonowy design
  • Nowoczesny
  • Drewno, tworzywa naturalne

OD PIŁKARZYKÓW DO NAŚCIENNIKÓW - wieszak ścienny PLAY od Normann Copenhagen
PLAY jest prostym oraz funkcjonalnym wieszakiem o swawolnej ekspresji, zaprojektowanym przez designerskie duo Gridy z Norwegii. Wieszak wykonano z dębowego drewna, jego pięć zaokrąglonych ramion cechuje się różnicą w długościach i odcieniach.
Pionowa pozycja haczyków to bezpośrednia inspiracja piłkarzykami, znanymi ze stołowych gier. Prostolinijny, szczery motyw designu oraz intuicyjna obsługa to główne zalety produktu. Nie bez znaczenia jest widoczny wzór słojów drewna. Zastosowanie naturalnych materiałów i wygładzonych, obłych powierzchni funkcjonalnych znacząco ociepla stosunki pomiędzy wieszakiem, a kurtkami, płaszczami, swetrami, apaszkami, kapeluszami i ich właścicielami.
Po raz pierwszy PLAY został zaprezentowany na Stockholm Furniture Fair w 2013 w ramach instalacji Greenhouse - to tam, młodzi projektanci mają szansę zaistnieć w świadomości odwiedzających i obecnych na targach wystawców, i właśnie tam wieszak po raz pierwszy ujrzeli twórcy Normann Copenhagen, Poul Madsen oraz Jan Andersen, zakochując się w nim od pierwszego wejrzenia.
Wieszak ścienny PLAY łatwo jest zamocować, akcesoria montażowe znajdują się w zestawie. Będzie on ozdobą dowolnej domowej ściany, oferując każdemu członkowi rodziny haczyk do własnej dyspozycji.

Dostępne wykończenia: Shadow (odcienie szarości)
Materiał: drewno dębowe
Wymiary: wysokość 17,2 x długość 60 x głębokość 6,3 cm; waga 727 gram

Napisz swoją recenzję

Napisz swoją recenzję

Inne produkty w tej kategorii