Obraz LYNX ONWALL - czarno-biały, 50x70cm

137,00zł

Szczegółowy opis produktu

zwykle 5-7 dni roboczych

szt.

137,00zł

  • Polski design
  • Nieszablonowy design
  • Nowoczesny
  • Dla dzieci
  • Tkanina
  • Drewno, tworzywa naturalne

ONWALL to szczecińska marka projektująca i drukująca tapety, obrazy, naklejki ścienne oraz plakaty. Ich grafiki, ilustracje, elementy typografii przenoszone są na materiały najwyższej jakości. Swoje produkty tworzą we współpracy z artystami, są unikalne i nadają wnętrzom pozytywną atmosferę.

Grafiki drukowane na płótnie mogą stanowić wspaniałe podkreślenie charakteru wnętrza, stać się najistotniejszym elementem wystroju, dawać pewien przekaz bądź po prostu pięknie zdobić przestrzeń. LYNX to wspaniały motyw. Zaakcentowano profil  jednego z największych drapieżników Europy. Grafika zachwyci miłośników przyrody, ludzi kochających piękne dzikie zwierzęta i osoby, które tęsknią za bliskością natury. Obraz rysia, niczym rycina z ilustrowanego atlasu, zaciekawia i fascynuje.

Marka ONWALL w swojej produkcji używa tuszy lateksowych, które pozwalają na ekologiczny, bezzapachowy druk, bezpieczny dla środowiska. Tapety i grafiki ONWALL charakteryzuje wierne odwzorowanie kolorów, lepszy kontrast, nasycenie barw oraz trwałość.

Obrazy ONWALL drukowane są na wysokiej jakości płótnie (100% bawełna) i naciągane na sosnowe krosna. Krawędzie boczne canvasów również zadrukowane są motywem grafiki, dlatego do ich zawieszenia nie jest konieczna rama.

Produkt dostępny w 4 rozmiarach.

Producent: ONWALL

Kolekcja: SKETCH 

Projekt: Łukasz Bogdanowicz 

Kolor: czarno-biały

Rozmiar: 50 cm x 70 cm 

Materiał: płótno bawełniane o gramaturze 360 g / m2

Napisz swoją recenzję

Obraz LYNX ONWALL - czarno-biały, 50x70cm

Obraz LYNX ONWALL - czarno-biały, 50x70cm

Napisz swoją recenzję

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: