Z Pufa Design zachwycasz się designem wnętrz

Hej :)

Pufa Design, to wyjątkowe miejsce na mapie Polski. Sklep internetowy i kołobrzeski showroom Pufa Design słynie z oświetlenia, mebli i dodatków do wnętrz ponad 80 europejskich (głównie skandynawskich) i polskich marek. Na rynku jesteśmy od 2010 roku, co czyni nas jednym z najstarszych sklepów z designem w Polsce.

Wkładamy ogromny wysiłek w selekcję najlepszego designu. Każdego roku robiliśmy przegląd trendów na najważniejszych targach wnętrzarskich. W dobie pandemii nie jest to możliwe, dlatego uczestniczymy w konferencjach online z producentami. Każdy produkt oglądamy dwa razy, zanim trafi do naszego sklepu. Wybieramy do sprzedaży produkty najciekawsze – modne, znakomicie zaprojektowane, jakościowe, czyli starannie wykonane z bezpiecznych materiałów, często wyprodukowane odpowiedzialnie.

W sklepie internetowym PufaDesign.pl mamy dla Ciebie nowości, stałe promocje, zniżki i rabaty na pełnowartościowe produkty z naszej oferty.

Jesteśmy dystrybutorem na Polskę:

- duńskiej marki UMAGE (kiedyś VITA Copenhagen)

- szwedzkiej manufaktury Pappelina

- chorwackiego studia Grupa

- duńskiego studia Nordic Tales

- duńskiej manufaktury dekoracji z naturalnego drewna Spring Copenhagen

- duńskiej marki meblarskiej Skovby

Jako jeden z pierwszych sklepów w Polsce, od lat jesteśmy oficjalnym partnerem handlowym Muuto.

Bezpieczeństwo jest teraz tak ważne w naszym życiu. Z Pufa Design zachwycasz się designem i kupujesz. Zakupy z nami zarówno internetowe jak i stacjonarne są bezpieczne, sprawne i przyjemne. Twoje potrzeby są dla nas najważniejsze. Realizujemy nietypowe zamówienia, oferujemy pomoc i profesjonalne doradztwo w doborze i zakupie oświetlenia, mebli i dodatków do wnętrz.

O designie możemy mówić godzinami. Uwielbiamy inspirować, dlatego zachęcamy Cię, do śledzenia nas na Facebooku i Instagramie. Łapania nas w sieci, czytania artykułów i felietonów o współczesnym designie. Nasze produkty inspirują i często spotkasz je w drukowanych magazynach wnętrzarskich. Na Pufa Design Blogu natomiast, mamy dla Ciebie niezliczoną ilość pomysłów i inspiracji wnętrzarskich.


Do zobaczenia

Adam Wysocki - założyciel Pufa Design

 

Kontakt

Sklep internetowy Pufa Design 
sklep@pufadesign.pl
+48 884 68 78 88


Showroom Pufa Design
ul.Bałtycka 31, lok.2
78-200 Kołobrzeg
sklep@pufadesign.pl
+48 884 68 78 88

Zapraszamy: pon. - pt. od 9 do 17

 

Więcej o koncepcji Pufa Design Showroom na stronie www.pufadesign.pl i w materiale wideo: kliknij 

fot. Agnieszka Orsa

fot. Joanna Marchewka

fot. Joanna Marchewka