Z Pufa Design zachwycasz się designem wnętrz

Pufa Design to koncept obejmujący sklep internetowy i kołobrzeski showroom skoncentrowany na nowoczesnym oświetleniu, drewnianych meblach polskich i skandynawskich marek oraz dodatkach do wnętrz ponad 40 brandów z całego świata.

Produkty dostępne w Pufa Design tworzą niepowtarzalną ofertę wyposażenia wnętrz w stylu minimalistycznym, nowoczesnym i skandynawskim zarówno dla klientów indywidualnych, jak i architektów wnętrz. Marki i produkty, które trafiają do Pufa Design podyktowane są trendami z najważniejszych targów wnętrzarskich. Priorytetem jest dobre wzornictwo! Funkcjonalne, estetyczne, staranne wykonanie, trwałe, na lata. Na bieżąco też pojawiają się w Pufa Design nowości sprawdzonych producentów marek znanych i docenianych w Polsce.

W sklepie internetowym aktywne są korzystne promocje, zniżki i rabaty na pełnowartościowe produkty, które pozwolą zaoszczędzić środki na dalsze wyposażenie. Celem Pufa Design są bezpieczne, sprawne i przyjemne zakupy. Bardzo ważne jest dobre samopoczucie klienta, jego potrzeby. Dlatego w Pufa Design realizowane są nietypowe zamówienia, profesjonalne doradztwo w doborze i zakupie wyposażenia wnętrz salonów, kuchni, łazienek czy ogrodów.

O designie możemy mówić godzinami! To hasło Pufa Design pod którym kryje się aktywne uczestniczenie w dyskusji na temat współczesnych trendów aranżacji wnętrz. Pufa Design lubi inspirować, co widać  licznych artykułach i felietonach o współczesnym designie. Pomysły Pufa Design można obserwować na  Pufa Design Blogu oraz www.facebook.com/PufaDesign/

Więcej o koncepcji Pufa Design Showroom na stronie www.pufadesign.pl i w materiale wideo: kliknij

 

Kontakt

Sklep Pufa Design | +48 884 68 78 88

Showroom Pufa Design | ul. Bałtycka 31 lok. 2, 78-100 Kołobrzeg | Zapraszamy: pon. - pt. od 9 do 17

fot. Robert Lipiński