Dzień dobry! 

Miło, że jesteś z Pufa Design w tych dniach i dziękujemy Ci za zainteresowanie naszym sklepem internetowym. Jak każda polska marka potrzebujemy teraz wsparcia. Od 10 lat budujemy zaufanie i dbamy o naszych Klientów. Aktualnie również dokładamy wszelkich starań, aby Twoje zakupy były udane, bezpieczne i sprawiły Ci radość :)

Zobacz, jak pracujemy - aktualizacja z dnia 20.04.2020

Showroom Pufa Design w Kołobrzegu

Z dniem 20.04.2020 otworzyliśmy dla Klientów sklep stacjonarny Pufa Design w Kołobrzegu przy ul. Bałtyckiej 31. Sklep będzie czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17. Dla bezpieczeństwa naszych Klientów, Dostawców i Architektów wprowadziliśmy w sklepie (zgodnie z wymogami) podstawowe środki bezpieczeństwa. Przy wejściu udostępniliśmy żel antybakteryjny i jednorazowe rękawiczki. W związku z tym, że posiadamy jedną kasę, a powierzchnia sklepu jest niewielka, jednocześnie zapraszamy na zakupy maksymalnie dwie osoby.

Bieżąca realizacja zamówień w sklepie internetowym

Zamówienia i przesyłki kurierskie wysyłamy zgodnie z ustalonym planem. Produkty dostępne na stronie ze znaczkiem 24h dotrą do Ciebie w ciągu 1-2 dni. Bardziej niż zwykle monitorujemy czas dostawy i na bieżąco informujemy o statusie realizacji zamówień. Uwaga! Produkty francuskich i włoskich marek nie docierają obecnie na czas i możliwe są z tego tytułu ograniczenia w dostawie, o czym niezwłocznie informujemy. Z uwagi na trudną sytuację marek polskich i skandynawskich na bieżąco wprowadzamy do sklepu internetowego rabaty i zniżki dla produktów najlepszych marek z oferty, aby pomóc im przetrwać ten czas. Zapraszamy, może właśnie tutaj upolujesz swój ukochany produkt do domu w super cenie. 

 

Zobacz aktualne PROMOCJE / Zobacz aktualne NOWOŚCI

 

Biuro obsługi klienta w Pufa Design

Nasza praca w biurze nie zamieniła się. Cały Zespół Pufa Design stara się, aby zapewnić Ci komfort robienia zakupów internetowych wyposażenia domu. Od poniedziałku do piątku pracujemy w godzinach 9-17. Zapraszamy do składania zamówień również poprzez kontakt telefoniczny i mailowy. Skorzystaj z naszej pomocy przy wyborze produktów. Chętnie doradzimy. Mamy też nadzieję, że zakupy w Pufa Design umilą Ci czas spędzony w domowym zaciszu, pomogą odmienić przestrzeń również balkonu, tarasu i ogrodu. A przede wszystkim wprowadzą w dobry nastrój wszystkich domowników. 

Zapraszamy do kontaktu architektów

Jeśli potrzebujesz próbnika, katalogów, informacji technicznych na temat produktów w naszej ofercie daj nam znać, przygotujemy dla Ciebie potrzebne materiały. Szczegóły logistyczne omówimy z Tobą indywidualnie.

Bądź na bieżąco w kontakcie z Pufa Design 

Na naszych mediach społecznościowych mamy dla Ciebie dużo diznajn-inspiracji. To właśnie tu najszybciej dowiesz się - co nowego słychać w świecie dizajnu. Jakie nowości są już dostępne na polskim rynku. To też świetne miejsce, aby polować na dizajn-okazje. Rabaty pojawiają się teraz na topowe produkty i marki jakie mamy w ofercie, więc warto skorzystać z okazji.

POLUB NAS: Facebook / OBSERWUJ: Instagram

 

Życzymy Ci dużo zdrowia. Dbaj o siebie. Przekazuję uściski od całego Zespołu Pufa Design.

 

Adam Wysocki - założyciel marki Pufa Designfot. Agnieszka Orsa