Jakie konsole do sypialni?

Konsole do sypialni – idealne zastępstwo dla klasycznych komód

Konsole do sypialni, jako zastępstwo dla tradycyjnych komód zdecydowanie zasługują na Twoje zainteresowanie. Te meble to wąskie stoliki stawiane pod ścianą, często w korytarzach lub przedpokojach. Warto wiedzieć, że równie dobrze konsole sprawdzą się w sypialni, szczególnie te z dodatkowymi szufladami, w których możesz przechowywać drobiazgi. 

Konsola Bloom Garden, Un’common

Konsola w sypialni, czyli sprytne rozwiązanie

Konsola w sypialni to sprytne rozwiązanie nawiązujące do nowoczesnych trendów wnętrzarskich. Możesz zainspirować się dawną stylistyką pomieszczeń i ustawić mebel między oknami, jeśli dwa znajdują się obok siebie. Warto wybierać konsole do sypialni z szufladami, jak na przykład Forst Un’common, w którym skrytki występują w duecie.

Komoda Forst, Un’common

Konsola sypialniana – czyli jaka?

Konsola sypialniana to często bardziej rozbudowany model niż ten, który stoi w przedpokoju. To właśnie ona z reguły jest wyposażona w miejsce do przechowywania drobiazgów – kosmetyków, bielizny i innych najpotrzebniejszych rzeczy. Dlatego dobrze jest decydować się na przemyślane projekty konsol do sypialni. Nie jest to jednak zasada, toteż meble mogą być nietypowe, ekstrawaganckie. 

Konsola-biurko Shelter, Northern

Konsola do sypialni glamour

Konsola do sypialni glamour będzie na ogół przypominała modele vintage niczym z eleganckich posiadłości. Będzie szykowna, gustowna i efektowna. Konsole do sypialni w stylu glamour mogą być wykonane z lakierowanego drewna, jednak ogromną popularnością cieszą się przede wszystkim propozycje w kolorze białym.

Konsola Slim One, Un’common

Toaletka konsola do sypialni dla małych i dużych

Toaletkę konsolę do sypialni znajdziemy w pomieszczeniach zamieszkiwanych przez duże i małe elegantki. Zarówno dorosłe panie, jak i ich dorastające córki ucieszą się z takiego mebla, idealnego do ulokowania w nim kosmetyków i przyborów do pielęgnacji. Konsole do sypialni w tym stylu wyposażone są dodatkowo w lustro, chociaż istnieje możliwość zawieszenia zwierciadła na ścianie, tuż nad klasycznym meblem z szufladami lub półką. 

Konsola Barbier, Zuiver

Konsola do sypialni biała – do jakich wnętrz?

Konsola do sypialni biała jest stosunkowo uniwersalna. Oznacza to, że będzie pasowała do większości wnętrz. Przede wszystkim dobrze sprawdzi się w pomieszczeniach w stylu retro, glamour, czy rustykalnym. Zarówno młodsze, jak i dojrzalsze panie ucieszą się z porządnie wykonanych funkcjonalnych mebli, takich jak konsole do sypialni

Konsola Forst, Un’common

Nowoczesne konsole do sypialni to opcja dla osób ceniących oryginalność

Nowoczesne konsole do sypialni na ogół cieszą oko minimalistycznym, ale urzekającym i pełnym oryginalności designem. Idealnie sprawdzą się w pomieszczeniach surowych, skandynawskich, prostych w projekcie. Nowoczesne konsole do sypialni, takie jak model Hop Un’common z obniżoną półką i marmurowym blatem dostępnym w trzech kolorach mogą stać się główną ozdobą pokoju, w którym spędzasz wieczory i noce. Z łatwością ulokujesz na takim meblu książkę, budzik i lampkę nocną, które stworzą niepowtarzalną i praktyczną kompozycję wpływającą na całość wystroju. 

Zobacz także:

Pufadesign

Odpowiedz


*