Wybieramy lampę do stylu boho

Jaka lampa do stylu boho będzie idealna?

To, jaka lampa do stylu boho zostanie wybrana, ma wpływ na estetykę całego wnętrza. Warto wiedzieć, że ta stylistyka charakteryzuje się naturalnością – zarówno pod względem kolorów, jak i tworzyw, z jakich są wykonane poszczególne elementy. Lampa do stylu boho nie jest tu wyjątkiem – bardzo często można spotkać modele plecione z trawy lub rattanu. Występują one w połączeniu z białymi, brązowymi i czarnymi dodatkami, na przykład podstawkami. Dzięki temu idealnie uzupełniają jasne wnętrza, które dominują w tej tendencji.

Oprawy wiszące The Squid, Bazar Bizar
Abażur The Dumpling, Bazar Biznar

Lampa do stylu boho z rattanu

Lampa do stylu boho z rattanu to jedna z dostępnych możliwości. Tego typu oświetlenie występuje w formie stojącej, wiszącej lub też takiej która umożliwia wykorzystanie obydwu tych wariantów. To bez wątpienia ogromna zaleta. To, jaka lampa do stylu boho oświetli Twój dom, zależy jedynie od Ciebie i Twoich własnych preferencji. Warto podkreślić, że wybór jest naprawdę pokaźny. Do propozycji można dołączyć abażur The Wonton Bazar Bizar w naturalnym kolorze, który może pełnić funkcję lampy wiszącej lub stojącej.

Abażur The Bottle, Bazar Bizar

Jaką lampę stołową do stylu boho wybrać?

Kolejną opcją, której warto poświęcić uwagę, jest lampa stołowa do stylu boho. Możesz postawić ją nie tylko na stole, ale też biurku, czy szafce nocnej. Pamiętaj, że również tak niepozorny detal ma znaczenie w kontekście całego wystroju. To, jaka lampa do stylu boho ozdobi Twój dom, zakłada wykorzystanie wielu rodzajów oświetlenia. W tej tendencji dominuje naturalność, którą możesz zauważyć również w modelu oświetlenia stołowego The Pandan Bazar Bizar z białą podstawą. W produkcji wykorzystano pandan i terakotę. Jeśli chodzi o wymiary, w przypadku tej lampy stołowej mamy do czynienia z wysokością 55 cm, szerokością 40 cm i długością 40 cm.

Abażur wiszący The Shaggy, Bazar Bizar

Lampa wisząca boho – ciekawe rozwiązanie do salonu

Możesz rozważać również, jaka lampa do stylu boho sprawdzi się w salonie. Do najpopularniejszych rozwiązań tej zagadki należy oświetlenie wiszące. Ono także występuje w stylistyce rustykalnej. Często jest plecione z trawy lub wykonywane z drewna. Te naturalne tworzywa idealnie nadają się do tworzenia lamp do stylu boho, szczególnie jeśli są zachowane w swoim faktycznym kolorze, bez pokrycia farbą. Dobrą wiadomością jest to, że oświetlenie tego typu występuje w wielu rozmiarach, dzięki czemu możesz dostosować je do wielkości pomieszczenia. Przykładem jest lampa wisząca Lovalova Bazar Bizar wykonana z trawy i metalu. Zwróć uwagę na jej charakterystyczny, luźno opadający klosz, który urozmaici wystrój każdego salonu.

Abażur wiszący The Wicked, Bazar Bizar

Oświetlenie ma znaczenie

Oświetlenie rustykalne powinno być nie tylko ozdobne, ale też praktyczne. To ono nadaje wnętrzu przytulnego klimatu, który sprawia, że nie chce się opuszczać pokoju. Ważne jest także wykorzystanie motywów naturalnych. To, jaka lampa do stylu boho pasuje najlepiej, jest pytaniem, na które nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Trzeba pamiętać, że każdej osobie spodoba się co innego i każdy szuka odmiennego rozwiązania do swojego wnętrza. Stąd propozycje stylowych i funkcjonalnych lamp boho wiszących, stojących, stołowych i wielu innych. Każda powstała na bazie innego projektu i spełnia oczekiwania innego użytkownika.

Lampa stołowa The Chalki, Bazar Bizar

Zobacz także:

Pufadesign

Odpowiedz


*