Domowe biuro na poddaszu

Domowe biuro na poddaszu to świetny sposób na zagospodarowanie miejsca do pracy. Warto zadbać o jego projekt tak, by nawet niewielki metraż okazał się maksymalnie funkcjonalny. Aby to osiągnąć, wystarczy odpowiednio dobrać aranżację. Domowe biuro na poddaszu należy wyposażyć w biurko, wygodny fotel, porządne oświetlenie. Kolejnym ważnym aspektem są półki, regały lub wózki do przechowywania niezbędnych akcesoriów. Istotne jest to, by wszystkie potrzebne rzeczy były łatwo dostępne dla osoby, która pracuje wewnątrz domowego biura na poddaszu.

Biurko / półka Rail, Menu

Urządzając domowe biuro na poddaszu warto zwrócić uwagę na biurko? 

Dostępnych jest wiele praktycznych mebli do domowego biura na poddaszu. Możesz zdecydować się na biurko z szufladami lub też o wiele bardziej minimalistyczny model. Wybór zależy od tego, jakie funkcje dodatkowe, biurko musi spełniać. Przykładowo co zamierzasz w nim przechowywać. Ciekawą i niezwykle stylową propozycją jest biurko Poet Desk Nordic Tales z olejowanego dębu. Zachowawczy, ale mocno funkcjonalny projekt mebla sprawdzi się w niemal każdym wnętrzu, także w domowym biurze na poddaszu. Warto wspomnieć, że konstrukcja biurka została przemyślana tak, by mocowanie nie wymagało użycia kleju, śrub ani wkrętów. 

Biurko Poet Desk, Nordic Tales

Wygodne miejsce do pracy – biuro na poddaszu 

W domowym biurze na poddaszu nie może zabraknąć także komfortowego siedziska. Idealnym rozwiązaniem jest krzesło lub fotel z podłokietnikami, wyprofilowanym oparciu i kółkami. Wszystkie te cechy możemy uznać za znaczne udogodnienie dla osoby siedzącej przy biurku. Warto rozważyć fotel Form Armchair Swivel 4L, który prezentuje się niezwykle interesująco. Siedzisko dostępne jest w pokaźnej gamie kolorystycznej – bieli, czerni, szarości, zieleni, niebieskości i czerwieni. Dzięki temu z łatwością dobierzesz model idealny do Twojego domowego biura na poddaszu

Fotel Form Armchair Swivel 5W Gaslift Alu, Normann Copenhagen

Designerskie oświetlenie w domowym biurze na poddaszu 

Zdecydowanie, jeśli chodzi o miejsce pracy, warto zadbać o odpowiednie oświetlenie. Mowa tu nie tylko o głównym źródle światła, ale też tym dodatkowym. W domowym biurze na poddaszu wspaniale sprawdzą się stylowe lampki biurkowe. Możesz zdecydować się na klasyczny model z kloszem lub też ten bardziej nowoczesny, innowacyjny, nietuzinkowy. Warto wspomnieć o lampce na biurko Orb Bolia. Jest to połączenie minimalizmu i futurystyki. Co więcej, model ten stanowi nie tylko praktyczne źródło światła ukierunkowanego na miejsce pracy, ale też designerską ozdobę domowego biura na poddaszu. Z tego względu w pełni zasługuje na Twoje zainteresowanie. Lampki zapewniające punktowe oświetlenie sprawdzą się szczególnie w jesienno-zimowe dni, kiedy szybko zapada zmrok. Jest to znaczne udogodnienie dla osób pracujących do późna.

Lampa biurkowa Orb, Bolia

Dom, jako wygodne miejsce pracy 

Domowe biuro na poddaszu może stać się idealnym, maksymalnie wygodnym miejscem pracy. Aby to osiągnąć, warto zadbać o jego umiejętne urządzenie. Dlatego należy znaleźć praktyczne meble, uwzględniając obniżający się stopniowo sufit. Aby wykorzystać przestrzeń w domowym biurze na poddaszu, gdzie sufit jest najniższy, możesz w tym miejscu ustawić praktyczną, ale niewysoką komodę. 

Komoda Audacious, Umage

Sprawdź także:

Pufa Design

Odpowiedz


*