Wybieramy idealną konsolę do salonu

Idealna konsola do salonu jest praktyczna, ale przy tym niezwykle stylowa. Stanowi integralną część wystroju pomieszczenie, będąc przy tym dodatkiem niesamowicie użytecznym. To na konsoli do salonu stawiamy dekoracje, książki, wazony, zdjęcia oraz – co niemniej ważne – najpotrzebniejsze drobiazgi, takie jak klucze do samochodu lub mieszkania. Stylowy mebel zdobędzie uznanie każdego domownika, dlatego warto poświęcić należytą uwagę jego wyborowi. Propozycji jest wiele, dlatego każdy z łatwością znajdzie to, czego szuka.

Idealna konsola do salonu – czyli jaka?

Zdecydowanie, idealna konsola do salonu łączy w sobie praktyczność i styl, który przykuwa wzrok. Jest niewątpliwą ozdobą pomieszczenia, w którym została ulokowana. Konsole do salonu mogą być minimalistyczne, nowoczesne, klasyczne, drewniane lub z kamiennym – marmurowym – blatem. Mebel dobieraj do pozostałych elementów wystroju, tak, by doskonale się ze sobą łączyły. W ten sposób stworzysz integralne, niepowtarzalne wnętrze domu, w którym będziesz czuł się najlepiej.

Konsola Bloom Garden, Un’common

Konsola drewniana czy marmurowa?

Zarówno konsole drewniane, jak i marmurowe mają swoje zalety. Każda z nich znajdzie swoich zwolenników. Drewniane konsole dodają ciepła wystrojowi, dlatego pasują do wnętrz rustykalnych. Z kolei chłodny marmur, jak w przypadku konsoli Slim One Un’common doskonale sprawdzi się do minimalistycznych, surowych wnętrz. Idealna konsola do salonu powinna kompletować pomieszczenie, dopełniać jego stylistykę. Oznacza to, że różne warianty mebli sprawdzą się w odmiennych wnętrzach. Zdecydowanie warto wziąć to pod uwagę podczas urządzania głównego pomieszczenia w domu.

Konsola Slim One, Un’common

Konsola w salonie może być funkcjonalna

Konsola w salonie może być meblem całkowicie funkcjonalnym. Tutaj warto wymienić modele z szufladami. Jedną z idealnych konsol do salonu jest wariant Forst Un’common z korpusem wykonanym z dębowego forniru. Dwie szuflady pozwolą na sprytne ukrycie niezbędnych drobiazgów, które zawsze chcesz mieć pod ręką. Konsola w salonie to mebel, który choć niepozorny, dopełnia całe wnętrze. Dlatego warto skupić się na najważniejszych zaletach rozważanej opcji, na przykład miejscu, które może posłużyć za skrytkę. Tego rodzaju konsole mogą posłużyć Ci także jako toaletka.

Konsola Forst, Un’common

Designerskie meble to zawsze dobry wybór

Jeśli zastanawiasz się, jaka konsola będzie idealna do salonu, rozważ opcję designerską. Modne, funkcjonalne i stylowe meble to coś, co zawsze sprawdzi się w Twoim domu. Idealna konsola do salonu może mieć dowolne wymiary, być wykonana z niemal każdego materiału. Ważne, by była solidna, trwała. Tym charakteryzują się najlepsze wyroby meblarskie, wśród których z łatwością znajdziesz to, czego potrzebujesz. Takie konsole w salonie mogą stać całymi latami, nieustannie ciesząc oko pięknym projektem. Możesz wybrać model drewniany, marmurowy lub inny, jaki Ci się spodoba. Również kwestia szuflad zależy od Twoich preferencji. Odpowiednia konsola do salonu to ta, która w pełni zaspokaja Twoje potrzeby, jest najlepiej dopasowana do Twoich preferencji.

Konsola Reds I, Iwona Kosicka Design

Pufadesign

Odpowiedz


*