Jakie lampki nocne loftowe, industrialne?

Lampki nocne loftowe jako dodatkowe oświetlenie sypialni

Lampki nocne loftowe nie tylko zapewnią dodatkowe oświetlenie, ale też wprowadzą przytulny klimat do Twojej sypialni. Możesz umieścić je tuż przy łóżku, na toaletce lub komodzie stojącej pod ścianą. Jeśli zależy Ci na atmosferze, zamontuj w lampce nocnej loftowej żarówkę o ciepłej barwie światła. Dużym udogodnieniem są także modele, których kierunek świecenia można dowolnie regulować, przekręcając klosz w drugą stronę.

Lampa podłogowa Post, Muuto

Jakie lampki nocne industrialne są modne?

Lampki nocne industrialne zdecydowanie same w sobie należą do modnych. Dlatego też warto zwrócić na nie uwagę. Oryginalnym i osadzonym w trendach wnętrzarskich akcentem będą lampki nocne loftowe przypominające reflektory, takie, jak spotyka się m.in. w teatrze. Tutaj warto wymienić model Carronade Table/Wall Le Klint, który może służyć jako lampka stołowa lub ścienna – kinkiet. Ta uniwersalność z pewnością znajdzie swoich zwolenników. Jest to opcja o wysokości zależnej od ustawienia, która może wynosić 12-16 cm, średnicy 20 cm i głębokości/szerokości 15 cm.

Lampa stołowa/ kinkiet Carronade Table/Wall, Le Klint

Loftowe lampy nocne – złoto to także dobry wybór

Loftowe lampy nocne mogą być eleganckie. Szczególnie jeśli są wykonane ze złotego metalu. Warto wspomnieć, że ten rodzaj wykończenia zyskuje stale coraz większe uznanie. Jedną z takich lampek nocnych loftowych jest model Aluna Bolia wykonana z żelaza platerowanego mosiądzem. Jej atutem są m.in. funkcje takie jak ściemnianie światła i regulacja ustawienia minimalistycznego klosza.

Lampa biurkowa Aluna, Bolia

Lampki nocne w stylu loftowym do pokoju młodzieżowego

Lampki nocne w stylu loftowym mogą sprawdzić się również w pokoju młodzieżowym. Wystarczy dobrać projekt o nieco bardziej nowoczesnym charakterze, by podążał za potrzebami współczesnego nastolatka. Lampki nocne loftowe powinny być zatem minimalistyczne, funkcjonalne i uniwersalne. Ciekawą sugestią jest wybór propozycji, jaką jest lampa bezprzewodowa Asteria Move Nuance Umage. Może być ładowana ładowarką indukcyjną lub kablem USB-C. Orientacyjny czas ładowania wynosi 3-4 godziny, jednak jest on zależny od wybranej metody. Zauważ, że lampka nocna ma funkcję ściemniania, co dodaje jej nowoczesności i użyteczności, ponieważ jej praca może zostać dostosowana do użytkownika i jego potrzeb.

Lampa bezprzewodowa Asteria Move nuance olive, Umage

Industrialne lampki nocne jako ciekawy akcent

Industrialne lampki nocne mogą stanowić ciekawy akcent w wystroju sypialni. Wystarczy wybrać model o oryginalnym, niepowtarzalnym projekcie. Czasem w tej roli sprawdzą się także warianty pozornie proste, minimalistyczne. Ważna jest jednak spójność w dekoracji wnętrza. Dlatego lampki nocne loftowe dobrze jest dobierać do pozostałych źródeł światła lub detali w pokoju. Oznacza to, że jeśli decydujesz się na szczotkowane złoto zawarte w ramach zdjęć i głównym oświetleniu, również lampki nocne powinny mieć w sobie chociaż element w tym kolorze. To zapewni Ci maksymalnie zgrany efekt. Wbrew pozorom, taka detaliczność w dekoracji wnętrz naprawdę wiele zmienia w odbiorze całości, a niejednokrotnie także w samopoczuciu mieszkańców.

Lampa biurkowa Orb, Bolia

Zobacz również:

Pufadesign

Odpowiedz


*