Silny wątek, piękna osnowa. Tkaniny tapicerskie Kvadrat i Sahco w Pufa Design

Nie każdy pamięta, że w 2010 roku Pufa Design zaczynała jako Pufa Cafe, a jej specjalnością była renowacja polskich mebli z okresu PRL, głównie foteli. Doświadczenie Adama Wysockiego – założyciela marki przełożyło się na doświadczenie i pracę z Klientami nie tylko w temacie renowacji mebli, ale też tkanin obiciowych. W Pufa Design nieustannie poszerzamy asortyment, szukając nowych rozwiązań. Aby móc jeszcze bardziej spersonalizować wnętrze przedstawiamy najświeższa nowość w Pufie – światowej sławy tkaniny obiciowe (i nie tylko) marek Kvadrat i Sahco.

Tkaniny Kvadrat i Sahco dostępne w Pufa Design
Tkaniny Kvadrat i Sahco dostępne w Pufa Design
  • Tkaniny Kvadrat
  • Tkaniny Sahco

    Duńska marka Kvadrat powstała w 1968 roku. Produkuje tkaniny tapicerskie, zasłony, rolety, wykładziny, dywany i akcesoria – z wykorzystaniem najnowszej technologii, ale też w szacunku do tradycji skandynawskiego wzornictwa. Współpracuje z najlepszymi twórcami, aby móc zaproponować swoim klientom produkty solidnie i estetycznie wykonane, w pięknych wzorach i kolorach, produkowane z troską o środowisko naturalne. Przez ponad pół wieku zyskała uznanie projektantów, architektów wnętrz i użytkowników na całym świecie. Tkaniny Kvadrat są elementami wystroju Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Nowym Jorku, Muzeum Guggenheima w Bilbao oraz tysięcy budynków użyteczności publicznej, prywatnych domów i mieszkań na całym świecie. W 2018 roku brand przejął markę Sahco, powstałą w Niemczech w 1931 roku. Sahco to tkaniny obiciowe świetnej jakości, o ciekawych fakturach, utrzymane w klasycznej kolorystyce. Świetnie wpisują się w skandynawski styl marki Kvadrat, ale dzięki swej uniwersalności pasują do wnętrz w dowolnej aranżacji.
Tkaniny Kvadrat i Sahco dostępne w Pufa Design
Tkaniny Kvadrat i Sahco dostępne w Pufa Design

Dlaczego w Pufie?
Ponieważ tekstylia są arcyważnym elementem designu i zarazem segmentem handlu związanego z wystrojem wnętrz. Zarówno jako gotowe produkty (dywany, poduszki, zasłony), jak i elementy mebli. Tkaniny Kvadrat i Sahco są szczególnie godne polecenia, ze względu na wysoką jakość i szeroki wybór splotów, struktur i odcieni. Chcemy, aby nasi Klienci mogli wybierać, jak będą wyglądały ich wymarzone krzesła, ukochany fotel lub najwygodniejsza sofa. Mamy w ofercie wiele mebli „personalizowanych”, do których nabywca sam wybiera rodzaj i wzór tkaniny; w niektórych przypadkach – jak choćby kupując wybrane kolekcje tapicerowanych mebli marki Umage, Skovby, Muuto czy Menu – może on wybrać właśnie materiały sygnowane przez Kvadrat.

Tkaniny Kvadrat i Sahco dostępne w Pufa Design
Tkaniny Kvadrat i Sahco dostępne w Pufa Design

Kto pokocha Kvadratowe tkaniny?
W naszym showroomie przy ul. Bałtyckiej 31 w Kołobrzegu z radością pochylimy się nad wzornikami tkanin tapicerskich Kvadrat i Sahco z każdym, kto tak jak my uważa piękne tekstylia za najdoskonalsze dopełnienie designu: dekoratorami, architektami wnętrz, tapicerami, renowatorami mebli. Zapraszamy profesjonalistów, ale także amatorów (czyli miłośników) pracy z meblem – domowe odnawianie starych sprzętów to wszak teraz bardzo popularne hobby. Najbliżej do nas mieszkańcom Kołobrzegu, Koszalina, Szczecina, jednak nie tylko; przecież i podczas wypoczynku nad Bałtykiem można znaleźć „chwilę dla domu”. Zapewniamy doradztwo, a także pyszną kawę i niemniej smaczną rozmowę o dobrym wzornictwie. Zapraszamy!

Pufa Design

Odpowiedz


*