Granatowe krzesła tapicerowane – mebel łączący styl retro z nowoczesnością

Granatowe krzesła tapicerowane – mebel łączący styl retro z nowoczesnością

Krzesła tapicerowane granatowe można stosować we wnętrzach skomponowanych według wielu różnych stylów. Taki mebel będzie wisienką na torcie w mieszkaniach w stylu retro. Granatowe krzesła tapicerowane ożywią pomieszczenia z drewnianymi, surowymi meblami, tworząc jednocześnie przytulne miejsce do życia. Miękkie, przyjemne w dotyku tkaniny, z których wykonane są obicia krzeseł, pozwalają na skuteczne zrelaksowanie się po ciężkim dniu. Krzesła tapicerowane granatowe wkomponują się również w nowoczesne wnętrza. Dobrze będą wyglądać nie tylko na tle surowych, drewnianych mebli, ale także białych oraz czarnych. Utworzony kontrast sprawi, że pomieszczenie będzie wyglądać nietuzinkowo. Granatowe krzesła tapicerowane są szczególnym elementem wnętrza, dlatego warto dobrać do nich biały lub drewniany stół, dobrze łączą się także ze stołami szklanymi, których nogi są w tym samym odcieniu co krzesła.

Fotel Cornice, ENOstudio
Otomana Cornice, ENOstudio

Krzesła tapicerowane granatowe stylowym dodatkiem w domu

Granatowe krzesła tapicerowane będą wyróżniającym się elementem wyposażenia domu, dlatego warto umieścić je w pomieszczeniach, w których będą one dostatecznie dobrze wyeksponowane. Dobrym miejscem w domu będzie zatem salon, gdzie unikatowy mebel przyciągnie uwagę. Tapicerowane krzesła granatowe umieszczane w sypialni wyznaczą kącik przeznaczony do odpoczynku po trudnym dniu. Krzesła dostępne są w wielu formach, które dostosowane są do preferencji każdego konsumenta. Proste, minimalistyczne krzesła nadadzą ton stonowanym wnętrzom. Dozy ekstrawagancji z kolei dodadzą granatowe krzesła tapicerowane z eleganckim pikowaniem, które swoją stylistyką przypominają krzesła tapicerowane glamour. Do koloru granatowego pasuje wiele odcieni, dlatego krzesła tapicerowane granatowe wyposażone są w nogi koloru białego i czarnego, a także wykonane z surowego drewna lub metalu w kolorze srebrnym, złotym lub miedzianym. Warto jednak dobrać taki mebel, który będzie pasował do dodatków znajdujących się w pomieszczeniu.

Granatowe krzesła tapicerowane warto zastosować również w domowym gabinecie. Odpowiedni mebel stworzy warunki do komfortowej pracy. Granatowe krzesła tapicerowane wzbogacą także pokój młodzieżowy. Krzesło wyposażone w podłokietniki będzie wygodnym elementem do nauki przy biurku, a jego wyrazisty kolor będzie odważnym i stylowym dodatkiem pokoju.

Fotel Cornice, ENOstudio
Puf Vega, ENOstudio
Puf Cornice, ENOstudio

Pufadesign

Odpowiedz


*