Kinkiety industrialne nawiązujące do lamp przemysłowych

Kinkiety industrialne są chętnie wykorzystywane jako element oświetlenia w nowoczesnych domach i mieszkaniach. Stylistyka industrialnych kinkietów wyraźnie nawiązuje do lamp przemysłowych stosowanych w fabrykach i magazynach. Najczęściej spotykanymi kinkietami industrialnymi  są lampy okratowane wraz z żarówką występującą samodzielnie lub w otoczeniu klosza. Oprócz nich, często jako kinkiety industrialne wykorzystuje się stare lampy przerabiane na kinkiety czy odnowione lampy naftowe z możliwością umieszczenia żarówki.

Kinkiety industrialne, dostosowane do wielu stylów urządzania wnętrz

Kinkiety industrialne możemy dopasować do wnętrz urządzonych według wielu powszechnie wykorzystywanych stylów aranżacji wnętrz. Kinkiety industrialne zgodnie z nazwą doskonale dopasują się do wnętrz industrialnych. Wyróżniają się one na tle surowych pomieszczeń, w których uwidoczniona jest cegła oraz elementy konstrukcyjne. Kinkiety industrialne sprawdzą się także w przestronnych, loftowych wnętrzach, w których dominują czarne elementy stworzone z metalu. 

Uwspółcześniona forma kinkietów industrialnych z pewnością wyróżni się także we wnętrzach nowoczesnych.

Kinkiet Piper Bolia

Gdzie możemy umieszczać kinkiety industrialne?

Kinkiety industrialne sprawdzą się w każdym pomieszczeniu naszego domu czy mieszkania. Polecamy umieścić je między innymi w łazience przy lustrze, doświetlając przestrzeń przydatną przy przeprowadzaniu porannej toalety czy wykonywaniu makijażu. Z kolei kinkiety industrialne stosowane w kuchni wprowadzą wyjątkowy klimat podczas romantycznych kolacji. Kinkiety industrialne z powodzeniem można wykorzystywać przy wejściu do domu i innych miejscach na elewacji. Takie lampy delikatnie, ale skutecznie doświetlą przestrzeń przy kluczowych elementach domu. 

Kinkiet Cast Sconce Menu

Industrialne kinkiety wprowadzają do wnętrza niepowtarzalny klimat

Kinkiety industrialne sprawiają, że wnętrze staje się urokliwe i zachęcają do spędzania wieczorów z lampką wina czy dobrą książką. Ważna jest tutaj stylistyka i konstrukcja kinkietów, gdyż to one decydują o klimacie pomieszczenia. Wykorzystując kinkiety z odsłoniętą żarówką mamy pewność, że światło będzie wyraźne i skutecznie doświetli pożądany obszar. Jeśli jednak pragniemy stworzyć nastrojowy klimat, zastosujmy kinkiety industrialne z mlecznymi kloszami lub wykorzystajmy przydymione żarówki. Taki zabieg dostarczy do wnętrza wyraźnie przytłumionego światła.

Kinkiet Warren Menu

Kinkiety industrialne, które polecamy do zastosowania w domach i mieszkaniach

Decydując się na zakup kinkietów industrialnych zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu. Posiadamy szereg produktów, które pozwolą na dostosowanie ich do wielu typów wnętrz. W naszej ofercie znajdują się między innymi kinkiety industrialne, które można umieszczać na zewnętrz domu. Sprawdzą się np. ocynkowane kinkiety lub te przypominające małe latarenki. Oprócz kinkietów industrialnych posiadamy także liczne lampy i kinkiety, nadające się także do wielu innych styli aranżacji wnętrz.

Kinkiet Phoenix Nordlux

Pufadesign

Odpowiedz


*