Nadaj charakter swojemu wnętrzu dzięki betonowym donicom prostokątnym

Nadaj charakter swojemu wnętrzu dzięki betonowym donicom prostokątnym

Prostokątne donice betonowe tworzone są najczęściej z betonu architektonicznego, który ze względu na właściwości materiału nadaje donicom wyjątkowego charakteru. Tworzenie wyrobów z betonu architektonicznego skutkuje powstawaniem smug, przebarwień i wżerów, dzięki którym każdy produkt jest jedyny w swoim rodzaju. Prostokątne donice betonowe to doskonały dodatek dla wnętrz utrzymanych w tonacji bieli, czerni i szarości z elementami czarnego metalu i stali. Rośliny warto również wyeksponować prostokątnymi donicami osadzonymi na metalowym kwietniku.

Donice Highland, Bolia
Donice Highland, Bolia
Donice Highland, Bolia

Prostokątne doniczki betonowe przydatne do hodowli ziół

Prostokątne doniczki betonowe będą szczególnym dodatkiem do hodowli małych roślin, dzięki czemu uzyskamy wyjątkowy kontrast między szarością doniczki a zielenią rośliny. W szerokich donicach można umieścić rozsady bazylii, oregano, mięty oraz innych ziół, z powodzeniem sprawdzą się także do uprawy małych kaktusów. Kwadratowe donice betonowe są częstym motywem przy tworzeniu przedmiotów DIY. W ten sposób tworzy się doniczki przypominające te stworzone z betonu architektonicznego. W prostokątnych doniczkach betonowych dobrze prezentować się będą aloesy, a także niskie odmiany sansewierii.

Donice Highland, Bolia (detal)
  • Donice betonowe ogrodowe
  • Donice betonowe

Prostokątne i kwadratowe donice betonowe w nowoczesnych ogrodach

Donice betonowe prostokątne są szczególnie przydatne w aranżacjach ogrodowych. Wpisują się w styl ogrodów nowoczesnych, w których panuje harmonia, prostota i uporządkowanie. Prostokątne donice betonowe zazwyczaj służą do eksponowania wzniosłych traw oraz krzewów, na przykład bukszpanów. Doskonałym dodatkiem do ogrodu będą artykuły z oferty naszego sklepu internetowego, które dostępne są w kilku rozmiarach oraz wariantach kolorystycznych. Są one tworzone z wykorzystaniem betonu włóknistego, który nadaje donicom większej wytrzymałości. Donice betonowe kwadratowe występujące w formie warzywników są częstym elementem przy projektowaniu małych ogrodów, w których pragniemy wyznaczyć konspekty do uprawy warzyw.

Donice Highland, Bolia

Pufadesign

Odpowiedz


*