Stół do jadalni – jaki najlepiej wybrać?

Jeżeli chodzi o stół do jadalni, wybór jest duży. W zależności od metrażu pomieszczenia można dobierać wymiary mebla tak, by jak najlepiej spełniał swoje zadanie, nie przytłaczając wystroju. Duży stół do jadalni to słuszny wybór w przypadku sporej rodziny, jednak dobrze jest mieć na uwadze to, czy korzystanie z niego będzie przebiegało w sposób komfortowy, czy nie zajmie on zbyt dużej przestrzeni. Mały stół do jadalni dedykowany jest niewielkiej liczbie osób spożywających codziennie razem posiłki. To również rozsądna opcja, gdy ma on zająć miejsce w mniejszym mieszkaniu.

Stół Base Table Muuto

Najbardziej uniwersalną propozycją wydaje się zatem stół do jadalni rozkładany, którego wymiary można w łatwy sposób regulować. Doskonałym wyborem okazuje się model Lorem marki Paged. Jego podstawa i nogi są wykonane z drewna dębowego, natomiast blat – z płyty wiórowej pokrytej naturalnym fornirem dębowym. Ta opcja sprawdzi się przypadku większości pomieszczeń, dlatego w pełni zasługuje na rozważanie, gdy przychodzi pora na kompletowanie mebli w zajmowanym lokum.

Stół Lorem Paged

Stół okrągły rozkładany

Nowoczesne krzesła

Stół jadalniany, jako praktyczny element dekoracyjny

Stół do jadalni jest na tyle istotnym elementem wyposażenia, że mocno wpływa na odbiór całego wystroju pomieszczenia. To właśnie dlatego powinno się dobierać go przez wzgląd na styl, sposób dekoracji zastosowany w całym mieszkaniu. Stół jadalniany może przyjąć niezwykle ciekawą formę, czego przykład bez wątpienia stanowi stylistyka retro. Prezentujący się niczym z poprzedniej epoki mebel nada zupełnie nowego charakteru wnętrzu, w którym zajmie miejsce. Szczególnie, jeżeli na drewnianym blacie zagości stylowy bieżnik i elegancki szklany wazon wypełniony sezonowymi kwiatami. Wersja stołu jadalnianego marki Houe – Beam posiada gustowny odcień, dzięki zastosowanemu drewnu bambusowemu. Jego wymiary – długość 180 centymetrów i szerokość 95 centymetrów okazują się odpowiednie do codziennego użytkowania. Stół do jadalni z krzesłami dobranymi w tym samym stylu, z zachowaniem spójnego designu to praktyczne rozwiązanie. Kiedy już odpowiednio dobrany mebel stanie w pokoju jadalnym, codzienne delektowanie się ulubionym posiłkiem będzie jeszcze przyjemniejsze.

Stół Beam Houe

Pledy

Dodatki do domu

Stół do jadalni biały – jak nowocześnie urządzić pokój jadalny?

Nowoczesny wystrój pomieszczenia, gdzie raczymy się obiadem można uzyskać dzięki oryginalnemu stołowi jadalnianemu. Za wyjątkowość wybranego mebla może odpowiadać zarówno forma, materiał, jak i kolor. Te rzadziej spotykane szczególnie uatrakcyjnią wnętrze. Stół do jadalni biały doskonale będzie komponował się z szarymi ścianami i jasnymi płytkami, którymi wyłożona zostanie podłoga. Taki dobór odcieni z pewnością wyróżni niejeden pokój jadalny. Oczywiście, efekt jaki uda się osiągnąć powinien być całkowicie dopasowany do preferencji domowników, jednak mnogość możliwości do wyboru z pewnością ułatwi dobór najlepszego mebla. Jedną z propozycji stanowi model Float produkcji Houe. Jego śnieżny blat doskonale wkomponuje się w nowoczesne wnętrze. Wykonany z laminatu i metalu wariant należy do niezwykle solidnych. Bez względu na wybrany stół jadalniany, najważniejsze jest jego praktyczne zastosowanie, dlatego powinien być odpowiednio wysoki, tak aby można było spożywać posiłki w wygodnych warunkach. Nietuzinkowy stół do jadalni w niebanalny sposób uatrakcyjni wnętrze każdego domu, podkreślając umiłowanie mieszkańców do stylowych rozwiązań.

Stół Float Houe

– Meble

– Komody

Pufadesign

Odpowiedz


*