Żyrandole do sypialni – trendy w 2021 roku

Żyrandole do sypialni – także w 2021 roku – mają pełnić dwie najważniejsze role: budowania atmosfery relaksu i intymności oraz dekoracyjną i estetyczną funkcję. Wnętrze i dekoracje w sypialni są bardzo ważne dla dobrego samopoczucia, umiejętności wyciszenia się do snu, ukojenia trosk, zmęczenia po codziennej aktywności. To właśnie oświetlenie w sypialni – a żyrandole do sypialni – są jego głównym źródłem -buduje odpowiedni klimat, nastrój wnętrza, a tym samym i stan ducha jego użytkownika. Żyrandole do sypialni w 2021 roku stawiać będą na oryginalność, przełamanie banalności i nudy, na niesztampowość we wzornictwie. Trendy2021 roku – czyli żyrandole do sypialni zaskoczą nas formą i wykorzystanym materiałem.

Kolekcja lamp wiszących Eos

– Żyrandole do sypialni

– Żyrandole do sypialni

Poniżej kilka zaskakujących i godnych uwagi propozycji żyrandoli do sypialni na obecny 2021 rok:

1. Lampa z piór z linii lamp marki Umage, jako trend w 2021r. Jest to żyrandol do sypialni o owalnym kształcie i znacznych, okazałych gabarytach -średnicy 65 cm, tak aby nikomu nie umknął uwadze. Klosz jest całkowicie zabudowany. Jakim materiałem? Otóż żyrandol jest gęsto pokryty, w 100% autentycznym, miękkim ptasim piórem. Ptasie pióra w kolorystyce bieli czy beżu przyklejone są mocno i misternie do papierowego bądź tkaninowego rdzenia lampy. Tworzą swoistą puchową kulę. Żarówka żyrandola do sypialni z piór znajduje się w środku pierzastej kuli w obudowie. Ptasie przepierzenie na żyrandolu sypialnianym przywodzi na myśl lekkość, anielskość, latanie, wolność i niczym nieograniczone cele. Takie skojarzenia sprawią, że dzięki temu żyrandolowi wnętrze zyska na przytulności, delikatności, subtelności z jednej strony, ale i na sile akcentu, mocnym podkreśleniu wnętra. Żyrandol daje przepiękne, lekko przydymione światło – idealne do sypialni.

Kolekcja lamp Eos

– Lampki nocne do sypialni

– Kinkiety czarne

2. Lampa wisząca Inclinaison Domestique Enostudio wprost z rąk utalentowanej projektantki Matali Crasset. Żyrandole do sypialni zaprojektowane jako swoiste arcydzieło artystyczne to hit w 2021 roku. Szalenie modnym jest w 2021, aby oświetlenie pełniło praktyczną rolę, ale również nie mniej ważna jest ta wizualna. Projektantka wnętrz Matali Craset pozwoliła sobie na stworzenie żyrandolu – dzieła do sypialni z anodowanego aluminium, do złudzenia przypominającego masywny, ciężki mosiądz. Kolor złota, mosiądzu, miedzi jest wyjątkowo trendy w 2021 roku w kategorii żyrandole do sypialni. Pasuje on zarówno do glamour wnętrz, bardziej klasycznych, jak i jako przełamanie dla tych industrialnych, surowych i minimalistycznych projektów wnętrzarskich. Mosiężny żyrandol – poprzez szczeliny i nacięcia – doskonale rozprasza światło w sypialni, tworząc prawdziwą iluminację świetlną. Kolor dodaje żyrandolowi blasku, bogactwa i nie sposób go nie zauważyć. Lampa wisząca Inclinaison Domestiqu Enostudio doskonale współgra z kolorami we wnętrzach tj. np.: butelkowa zieleń, głęboki granat, antracyt, mocne bordo itp.

Lampa wisząca Inclinaison Domestiqu

3. Żyrandol z serii Monkey – to prawdziwy artyzm i niesztampowość. Jest to lampa włoskiego producenta, dla zwolenników animalistycznego stylu. Wykonana została z wytrzymałej żywicy i przedstawia 3 niesforne małpki, które interesująco i prowokacyjnie zwisają na żyrandolu. Całość wykonana z niezwykłą dbałością o detale i w charakterystycznym stylu. To prawdziwe arcydzieło, uchwycenie dynamiki i innowacyjne spojrzenie na oświetlenie w sypialni.

Żyrandol Monkey

4. Lampa z piór z linii marki Umage. Tym razem na zakończenie polecamy wspomnianą już lampę z piór, ale o soczyście karmazynowym odcieniu. Światło oddane przez taki klosz żyrandola do sypialnijest hipnotyzujące, tajemnicze i zaskakujące. Karmazynowy kolor ptasich piór komponuje się ze zmysłowością i seksapilem pewnych siebie kobiet, ale również doskonale współgra z męskim surowym wyposażeniem sypialni i męską kolorystyką (np.: czerń, antracyt).

Lampy wiszące Eos Red

Żyrandole do sypialni w 2021 roku lubią zaskakiwać? Otóż jak najbardziej tak

Są niesamowicie przyciągające swoją wizualnością, odmienne od tych już nam znanych, same w sobie stanowią dekorację wnętrza. Dodatkowo wykonane są precyzyjnie i estetycznie. Światło zaś przenika delikatnie i subtelnie budując charakter sypialni.

– Żyrandole do sypialni – trendy w 2021 roku cz. 2. Na jaki styl warto postawić?

– Kinkiety do sypialni – trendy na 2021

– Kinkiety do łazienki – trendy na 2021

Pufadesign

Odpowiedz


*