SPOKOJNIE, TO PAPPELINA!

Wiosną razem z całą przyrodą budzimy się do życia: wygrzebujemy z labiryntu swetrów, otwieramy okna i wietrzymy uśpione zimą myśli. Potrzebujemy zmian, chcemy czegoś nowego! Warto wykorzystać ten przypływ energii do upiększenia domu – i przy okazji uczynienia go wygodniejszym.  

Co dokucza nam najbardziej na przełomie pór roku? Zmienna pogoda. Rujnuje nie tylko nasz humor, ale i wypielęgnowane podłogi. Jeżeli więc planujemy zmianę aranżacji czy choćby lekkie odświeżenie wyglądu mieszkania, warto przemyśleć zakup chodników Pappelina.

Chodnik Belle Pappelina

Chodnik Belle Pappelina

Chodniki z polskim wątkiem

Pappelina do szwedzka marka udanie łącząca tradycje z nowoczesnością, rzemieślnicze metody pracy z nowymi technologiami. Zgodnie z ta filozofia powstają akcesoria kuchenne (ręczniki, ściereczki), pledy, poduchy i przede wszystkim duże dywany i podłużne chodniki. Te ostatnie są szczególnie ciekawe, tka się je bowiem na starych krosnach (ciekawostka: sprowadzonych z Polski!), ale z syntetycznej wstążki. Surowiec ten ma wszystkie przymioty nowoczesnych materiałów: jest wytrzymały, niepalny, hipoalergiczny, pozbawiony „syntetycznego” zapachu  i – co na przedwiośniu szczególnie ważne – odporny na wilgoć i wszelkie zabrudzenia oraz łatwy w czyszczeniu (za pomocą wilgotnej gąbki lub ściereczki). Dlatego chodniki Pappeliny sprawdzą się w kuchni, korytarzu, pokoju dziecięcym, na tarasie – wszędzie tam, gdzie łatwo o plamy.

Chodniki Pappelina tkane są z syntetycznej wstążki

Chodniki Pappelina tkane są z syntetycznej wstążki

Czyste piękno nowych wzorów

Marka wciąż raczy nas nowymi wzorami swoich chodników. Najświeższe propozycje na wiosnę i lato 2019 to Rakel i Belle. Pierwszy wzór dostępny jest w subtelnych zestawieniach wanilii z jasną lub ciemną szarością, beżem, zgaszonym różem albo ciemnoniebieskim. Wszystkie chodniki i dywany są dwustronne, co daje dodatkowe możliwości aranżacyjne. Uroda Belle z kolei opiera się przede wszystkim na prostocie: kremowe tło i subtelne prążki plus delikatny metaliczny połysk. Wzór kojarzy się z ludowymi tkaninami, ale jest tak uniwersalny, że sprawdzi się we wnętrzach utrzymanych w bardzo różnych stylach. 

Chodnik z nowej kolekcji Belle

Chodnik z nowej kolekcji Belle

Oczywiście nadal dostępne są propozycje z poprzednich sezonów, niektóre w nowej kolorystyce. Ich mnogość przyprawia o zawrót głowy! Jest to jednak doświadczenie przyjemne, bo oznacza, że każdy znajdzie coś dla siebie i dla swojego domu. Koniec ze stresem nieustannego sprzątania, z gehenną odplamiania! Domownicy – szczególnie rozbawione dzieci i ubłocone psy – z wdzięcznością powitają taki zakup.

Fia - wyjątkowe ręczniki kuchenne Pappelina

Fia – wyjątkowe ręczniki kuchenne Pappelina

Wygoda podana na tacy

Pappelina to nie tylko dywany, ale także ręczniki i ściereczki kuchenne (bawełniane, ekologiczne i ekonomiczne), pledy i poduchy. Wszystkie tkaniny tej marki nadają się do używania na świeżym powietrzu, są bowiem wytrzymałe na kaprysy aury i naszą niezręczność. Żeby zapobiec tej ostatniej i uniknąć plam, możemy wykorzystać jeszcze jeden pomysł szwedzkich racjonalizatorów domowego życia: tace Fia i Vera. Wykonuje się je ręcznie, podczas wielostopniowego procesu, w którym wykorzystane zostają materiał pozyskany z drewna oraz ekologiczna żywica syntetyczna. Kubki z herbatą i ciasteczka będą bezpieczne, a my – spokojni o środowisko, to bliższe i dalsze. 

Tace Pappelina

Tace Pappelina

Zdecydowanie, Pappelina to wiosenna marka!     

Pufa Design

Odpowiedz


*