Marka UMAGE

Kojarzysz markę VITA Copenhagen? W takim razie znasz markę UMAGE! W 2018 roku zarząd firmy podjął decyzje o zmianie nazwy ze względu na rozwój swojego portfolio produktów, głównie nowej kolekcji mebli i dodatków do wnętrz pod nazwaną Furniture Feelings. UMAGE to nowoczesne biuro projektowe słynące z projektów lampy do samodzielnego złożenia. Innowacyjne skandynawskie myślenie oraz wyróżniające się wzornictwo sprawia, że nowa kolekcja mebli i dodatków UMAGE to propozycja, która łączy w sobie wspaniałe  pełne lekkości wzornictwo oraz dobre ceny. Zobacz jak prezentują się nowe projekty autorów oryginalnych lamp z piór.

Lampa wisząca Aluvia nad stolikiem kawowym Hang Out

Lampa wisząca Aluvia nad stolikiem kawowym Hang Out

UMAGE swoje początki miała w 2007 roku, kiedy to założono mały rodzinny interes pod nazwą „VITA Copenhagen”. William Ravn i Søren Christensen założyli biznes, który od początku posiadał spójne cele – projekty mają być ponadczasowe, na każdą kieszeń, aby były dostępne dla każdego. Wraz z rozwojem firmy i rozszerzeniem działalności o meble, zdecydowali się na zmianę nazwy. W wolnym tłumaczeniu, jeśli zrobiłeś coś „UMAGE”, oznacza to, że zrobiłeś coś ekstra, z dużym wysiłkiem. I taka właśnie jest marka UMAGE.

Fotel A Conversation Piece obok stolika Hang Out

Fotel A Conversation Piece obok stolika Hang Out

Meble UMAGE to wyjątkowe duńskie wzornictwo określane w Polsce mianem styl skandynawski. Ciekawe konstrukcje atrakcyjnie prezentujące się z każdej strony, kompaktowe wymiary oraz wygodne użytkowanie sprawiają, że meble tej firmy są zdecydowanie wyróżniają się na tle konkurencji.

Lampy wiszące Chimes stolik My Spot

Lampy wiszące Chimes stolik My Spot

Fotel A CONVERSATION PIECE

Fotel A Conversation Piece ciemny dąb

Fotel A Conversation Piece ciemny dąb

Tapicerowany fotel z kolekcji Furniture Feelings został zaprojektowany z myślą o nowoczesnych mieszkaniach, w których od mebli wymaga się wielofunkcyjności. Fotel posiada szerokie siedzisko, które pozwala siedzieć na nim z podwiniętymi nogami. Wykonanie z litego dębu o raz fornirowanej sklejki dębowej sprawia, że jest to bardzo mocna konstrukcja, która przetrwa większe obciążenia. Stosunkowo niska wysokość (83 cm) nadaje fotelowi kompaktowego stylu, który dopełnia siedzisko o 70 cm szerokości  i 83 cm głębokości. Jest to wyjątkowy mebel, który sprawdzi się w wielu pomieszczeniach o różnych przeznaczeniach – w poczekalni, jadalni czy salonie.

Stolik My Spot

Stolik My Spot skrywa w sobie gniazdo USB

Stolik My Spot skrywa w sobie gniazdo USB

 

Wytrzymały stolik My Spot z serii Furniture Feelings nawiązuje do klasyki wzornictwa duńskiego, okraszonego nowoczesnym szlifem. Patrząc na stolik z odległości, można odnieść wrażenie, że blat lewituje, co nadaje mu futurystycznego stylu. My Spot posiada również mniejszy blat, umieszczony poniżej tego głównego, który kryje w sobie nowoczesne „centrum dowodzenia”, czyli rozdzielacz USB, dzięki któremu można w łatwy sposób podłączyć swoje urządzenia do ładowania. Jeśli wolisz tradycyjne rozwiązania, rozdzielacz można z łatwością zdemontować. Taki mebel można użyć w wielu różnych pomieszczeniach – tak naprawdę, praktycznie wszędzie znajdzie zastosowanie. Cały stół utrzymują smukłe nogi, posiadające mosiężne detale.

Biurko Ambitions

Biurko Ambitions

Biurko Ambitions

Przepiękne małe biurko, które swoim designem zachwyca najbardziej wybrednych znawców designu. Dwie frontowe nogi oraz zakończenia blatu z dwóch stron wykonane są z lakierowanej na biało stali, natomiast blat oraz dwie pozostałe nogi stworzone są z litego dębu oraz fornirowanej sklejki dębowej. Biurko posiada cztery ukryte szuflady, które pozwalają na schowanie m.in. laptopa, zeszytów, dokumentów oraz zbędnych drobnych bibelotów z blatu. Płytka szuflada z tyłu pozwala na ukrycie ładowarki do laptopa lub przedłużacza, pozwalając tym samym na ukrycie wszelkich kabli. Funkcjonalność, która bije z tak niepozornego mebla jest oszałamiająca, co sprawia, że jest to naprawdę dobrze wykonany i przemyślany pomocnik domowego biura. Szerokość blatu wynosi 100 cm, a głębokość 60 cm.

 

Pufa Design

Odpowiedz


*