Pufa Design – dobry design nie tylko w internecie, ale w Kołobrzegu też

Pufa Design jest sklepem internetowym oraz showroomem zlokalizowanym w Kołobrzegu. Marka kojarzy się z wyselekcjonowanym designem wnętrz, czyli najnowszym oświetleniem, polskimi i skandynawskimi meblami z surowego drewna, funkcjonalnymi dodatkami i dekoracjami.

Kolekcja lamp Aluvia, aluminium, Vita Copenahegn, Pufa Design

Kolekcja lamp Aluvia, aluminium, Vita Copenahegn, Pufa Design

Produkty tworzą charakterystyczne i modne połączenie stylów. Są to minimalistyczne, nowoczesne i skandynawskie trendy – te same meble i oświetlenie spotkasz na najważniejszych europejskich targach wnętrz. Mianownikiem wszystkich kolekcji jest jakość. To znaczy, że bez względu na to czy to chodnik, poducha czy dębowy stół są one estetyczne, funkcjonalne, starannie wykonane, trwałe, na lata.

W Pufa Design są dostępne dębowe stoły Miloni

W Pufa Design są dostępne dębowe stoły Miloni

Stałym elementem funkcjonowania Pufa Design są NOWOŚCI, które można obejrzeć klikając zakładkę o tej samej nazwie. W każdym tygodniu zmienia się tu asortyment. Jest ona przygotowana dla architektów szukających inspiracji oraz osób, które aranżują samodzielnie mieszkanie i szukają na bieżąco rozwiązań w polskich sklepach internetowych z designem.

Rozpoznawalna i charakterystyczna, lampa Arigato, Grupa Products

Rozpoznawalna i charakterystyczna, lampa Arigato, Grupa Products

W sklepie internetowym Pufa Design stale trwają promocje, zniżki oraz przyznawane są indywidualne rabaty podczas kompleksowego wyposażenia wnętrza z Pufa Design – współpraca z jednym sklepem pozwoli zaoszczędzić środki na dalsze wydatki wykończeniowe i przede wszystkim czas!

Lampy Bright Spot Brass, Nordic Tale - nowość w Pufa Design

Lampy Bright Spot Brass, Nordic Tale – nowość w Pufa Design

Nie tylko design jest wyjątkowy. W Pufa Design pracuje bardzo niewielki i zgrany zespół, który ma rodziny i wie jak ważne jest poczucie bezpieczeństwa w życiu codziennym. Dlatego celem sklepu są bezpieczne, sprawne i przyjemne zakupy. Zadowolenie klienta i jego dobre samopoczucie zaczyna się już podczas pierwszego kontaktu z nami. Sklep dba o spełnienie wszystkich potrzeb zakupowych klienta, doradza i realizuje zamówienia nietypowe na produkty, których nie ma w ofercie sklepu. Więcej o Pufa Design można dowiedzieć się z relacji klientów.

Karafki na wodę, dzbanki do kawy, termosy, dodatki do kuchni, prezenty Eva Solo, Menu, Stelton dostępne w Kołobrzegu w Showroomie Pufa Design

Karafki na wodę, dzbanki do kawy, termosy, dodatki do kuchni, prezenty Eva Solo, Menu, Stelton dostępne w Kołobrzegu w Showroomie Pufa Design

Opinie klientów Pufa Design

KP ocena 10/10 napisała: Towar najwyższej jakości! Sama obsługa klienta niespotykanie miła (super patent z rachunkiem dołączonym do kartki z pozdrowieniami!)! Polecam!

Iska ocena 10/10 ujęła to tak: Wspaniały asortyment dla ceniących skandynawski styl. Kontakt z pracownikami nieoceniony. SUUUUPER

natomiast Marta 10/10: Super sklep, życzliwa obsługa, błyskawiczna przesyłka a towar najwyższej jakości. Z czystym sumieniem polecam. 100% zadowolenia 🙂

Jeśli planujesz zostać klientem Pufa Design więcej opinii o naszym sklepie znajdziesz: TU

Pufa Design gościła w swoim showroomie Strefę Wnętrz :

 

Pufa Design

Odpowiedz


*