Pufa Design na Home Decor – wpadnijcie po inspiracje

Świeże propozycje, motywacja do działania i wymiana doświadczeń – już niebawem startuje kolejne ważne wydarzenie dla branży wnętrzarskiej – targi Home Decor. W dniach 14-17 marca 2017 Pufa Design wraz z Dystrybucją Designu zaprasza architektów, projektantów i przedstawicieli biznesowych do Poznania.

Tegoroczna koncepcja uczestnictwa Pufa Design na targach opiera się na współdziałaniu trzech kluczowych filarów. Po pierwsze znakomite wzornictwo, po drugie starannie wyselekcjonowany dobór marek, po trzecie dobrze zaplanowany model współpracy biznesowej. Wiosna sprzyja rozwojowi, dlatego w atmosferze pełnej witalności warto porozmawiać o nowych perspektywach współpracy.

Nowość Vita Copenhagen, Eos Large Light Brown, Vita Copenhagen, Pufa Design

Nowość Vita Copenhagen, Eos Large Light Brown, Vita Copenhagen, Pufa Design

Na stoisku Pufa Design przedstawimy nowe kolekcje brandu Vita Copenhagen. Jest to świeży i innowacyjny koncept na budowanie oświetlenia, który obejmuje linie unikatowych lamp wraz z kolekcją dodatków i akcesoriów do aranżowania światła – wszystkie propozycje trzymają się w ekonomicznych ryzach. To produkty o wysokim potencjale wzorniczym na przystępnym poziomie cenowym. Co nowego proponuje Vita Copenhagen w 2017 roku?

Shade, gadżet, który zmienia światło żarówki, Vita Copenhagen, Pufa Design

Shade, gadżet, który zmienia światło żarówki, Vita Copenhagen, Pufa Design

Razem, w jednym miejscu zaświeci kolekcja nowości, a wśród nich – powrót do skandynawskich tradycji w postaci lampy Alva, reedycje udanych klasyków – nowa biała odsłona kolorystyczna lamp Acorn, Shade – zaskakujący gadżet, który może wiele zrobić z żarówką, oraz system zawieszenia podsufitowego Cannonball. Po raz pierwszy na targach pojawi się nowy model lampy Eos Light Brown w rozmiarze Large.

Nowość - zawieszenie Cannonball, Vita Copenhagen, Pufa Design

Nowość – zawieszenie Cannonball, Vita Copenhagen, Pufa Design

W skandynawskim klimacie jest też przygotowana przez nas wiosenna odsłona dywanów szwedzkiej marki Pappelina. To mało znany w Polsce sposób na aranżowanie parkietów, posadzek czy podług wylewkowych. Produkty Pappelina są synonimem szwedzkiej tradycji dywanów tkanych ze wstążki z tworzywa, rodzimej produkcji i charakterystycznego wzornictwa bazującego na geometrii i kolorze. Funkcjonalne dywany i chodniki Pappelina są łatwe w utrzymaniu (wodoodporne / odporne na ogień / nieabsorbujące), hipoalergiczne (tworzywo przyjazne dla zdrowia), komfortowe w codziennym życiu (miękkie / odporne na pośliźnięcia / zdatne do prania). Wiosenna kolekcja to dywany Svea i Mono – wybrane modele zaprezentujemy na Home Decor.

Moc koloru,nowość, kolekcja Mono, Pappelina, Pufa Design

Moc koloru,nowość, kolekcja Mono, Pappelina, Pufa Design

Potencjał architektoniczny lamp Grupa Products doceniły znane nazwiska w branży projektowania wnętrz. Arigato, Model i kolekcja Ili Ili to produkty wysoce przemyślane, precyzyjnie skonstruowane, które zamykają światło w bardzo minimalistyczne formy. Wszystkie modele lamp produkowane są ręcznie przez doświadczonych rzemieślników w Chorwacji. Oprócz lamp na targach będą jeszcze prezentowane stoliki Dot.

Moc neonu, stolik Dot, Grupa Products, Pufa Design

Moc neonu, stolik Dot, Grupa Products, Pufa Design

Studio projektowe i manufaktura lamp działająca pod marką Dreizehngrad (Trzynaście Stopni) to kolejna prezentowana przez nas propozycja na rzemieślniczo wykonane oświetlenie. Przy współpracy z projektantami Kaschkasch powstał model lampy wiszącej DUB, na Home Decor zaprezentujemy jej turkusową odsłonę.

Lampa Dub, turkus, Dreizehngrad, Pufa Design

Lampa Dub, turkus, Dreizehngrad, Pufa Design

Zapraszamy kontrahentów biznesowych szukających produktów ukierunkowanych na osiągnięcie unikatowego i mocnego wzorniczo portfolio sprzedażowego z markami o dużym potencjale rozwoju. Aktywnie prowadzonych pod względem wizerunkowym w Polsce i na świecie. A także doskonałej opieki posprzedażowej pozytywnego zespołu.

Targi Home Decor, 14-17.03.2017
Stoisko 101 / Antresola / Hala 6A
Międzynarodowe Targi Poznańskie

Koniecznie wpadnijcie do nas!

Pufa Design

Odpowiedz


*