New 2017 – Vita Copenhagen

W styczniowych premierach Vita Copenhagen znalazły się dodatki, reedycje i nowości. Wszystkie propozycje wpisują się w duński concept na oświetlenie. Produkty marki projektowane są z zachowaniem prostoty. Formy są przy tym rozpoznawalne i unikatowe. Dodatkowo zachęca przystępna cena. Uniwersalne i funkcjonalne pomysły pojawiły się również z początkiem 2017 roku.

Acorn White zaprojektowany przez Jacoba Rudbecka teraz dostępny jest w bieli. Mała zmiana całkowicie odmieniła styl poręcznej, niewielkiej lampy. Acorn White jest aksamitny w odbiorze, jak biała czekolada. Śnieżny klimat sugeruje czystość i nadaje lampie biżuteryjne wykończenie. Ten projekt stał się glamour – nie można mu odmówić uroku i blasku. Propozycja w kobiecym charakterze.

Clava Dine – lampa stworzona nad stół teraz w wersji V2 z białym wnętrzem. Choć sam kształt Clavy Dine V2 się nie zmienia, lampa w nowej wersji zyskuje na funkcjonalności, ponieważ białe wnętrze dodatkowo odbija światło. Teraz świeci jaśniej.

Alva to nowość wpisująca się w klasyczną konwencje lamp z tworzywa. Smukła, intrygująca beza. Jej kształt przypomina kroplę wody. Organiczne nawiązanie sprawia, że jest przyjemna w odbiorze, delikatna, baśniowa. Płatki lampy tworzą wrażenie ruchu. W zależności od żarówki Alva może świecić jasno, lub nastrojowo. Jest to model, który dobrze prezentuje się sam oraz w większych grupach. Rozmiar medium i mini otwiera wrota możliwości w aranżowaniu Alvy.

W nowych odsłonach są dwa gadżety i dodatki, które są niepozorne, a ułatwią życie. Filcowy klosz Shade, to niewielki (śr. 33cm), płaski krążek z syntetycznego filcu. To klosz, który nakłada się na żarówkę lampy wiszącej, stojącej lub podłogowej. Warunkiem jest, aby żarówka miała min. 10 cm średnicy. Dzięki Shade, jednym gestem zdecydujemy o kierunku padania światła manewrując filcowym krążkiem.

Sprytne zawieszenie Cannonball Cluster odpowiada na potrzeby montażu lamp w grupach, zawieszenie występuje w wersjach z 1, 2 i 3 przewodami oraz w białej i czarnej wersji. Choć jest to produkt stworzony do lamp Vita Copenhagen, można go stosować też z innymi kloszami E27. Elementem maskującym jest silikonowa kula, która sprawia, że zawieszenie jest innowacyjne. Cannonball Cluster daje graficzny i elegancki efekt oświetlenia, które możemy zastosować w wielu pomieszczeniach i aranżacjach. Kable owinięte są tkaniną, każdy ma długość 2,5 m.

Konsekwencja, wyrazisty język, trendy – nowości Vita Copenhagen pokazują, że skandynawski brand jest nadal w formie. Nowe lampy i zmyślne dodatki wkroczyły na polski rynek z początkiem stycznia. Vita bardzo konsekwentnie dba o swoich klientów, dlatego o nowościach usłyszał w ten sam dzień cały świat.

Acorn White w aranżacji nad stolikiem kawowym, Pufa Design

Acorn White w aranżacji nad stolikiem kawowym, Pufa Design

Wgrupie Acorn Whit wygląda efektownie, Pufa Design

W grupie Acorn Whit wygląda efektownie, Pufa Design

Acorn White x 2, Pufa Design

Acorn White x 2, Pufa Design

Alva w kuchennym aranżu, Pufa Design

Alva w kuchennym aranżu, Pufa Design

Alva w salonie, Pufa Design

Alva w salonie w towarzystwie Shade, Pufa Design

Alva mini i medium, Pufa Design

Alva mini i medium, Pufa Design

Shade, zmyślny dodatek, Pufa Design

Shade, zmyślny dodatek, Pufa Design

Który kierunek? Shade, Pufa Design

Który kierunek? Shade, Pufa Design

Cannonball Black, trzy kable w oplocie, Pufa Design

Cannonball Black, trzy kable w oplocie, Pufa Design

Grficznie - Cannonball Black, trzy kable w oplocie, Pufa Design

Graficznie – Cannonball Black, trzy kable w oplocie, Pufa Design

Polecamy artykuły nawiązujące do tematyki:
„Lampy Acorn i Ripples – nowość Vita Copenhagen”
„Czarujące nowości VITA”
„Jak składać lampy VITA? Tu dowiesz się wszystkiego”

Pufa Design

Odpowiedz


*