FORM – krzesło idealne istnieje

Linię FORM najczęściej polecamy  osobom szukającym krzeseł opływowych o miękkich kształtach i przyjemnym wyrazie z przeznaczeniem do salonu i jadalni. Szczególnie ustawione w komplecie 4-10 sztuk tworzą unikatową aranżację. Miło mieć też w domu laureata nagród German Design Award ”Special Mention” 2016 oraz IF Design Award 2016.

Fot. Normann Copenhagen

Fot. Normann Copenhagen

Wzornictwo firmowane marką Normann Copenhagen ma to jedyne w swoim rodzaju DNA – powoduje, że nie tylko meble, ale wszystkie produkty są perfekcyjnie zaprojektowane i niewiarygodnie funkcjonalne.

PufaDesign.pl_Krzesło_FORM_01

Fot. Normann Copenhagen

Linię krzeseł i foteli FORM zaprojektował Simon Legald – absolwent duńskiej akademii – współpracujący z marką też przy kliku innych produktach. Może dlatego mimo klasyki, tak dużo w FORM świeżości. Tak jakby projektant spojrzał na klasykę przyjaznym okiem i lekko ją udoskonalił.

Fot. Normann Copenhagen

Fot. Normann Copenhagen

Kiedy patrzymy na krzesło FORM z boku, z pewnością rzuca się w oczy rysunek linii siedziska – jest wybitny, przypomina trzepoczące skrzydła lecącej w oddali mewy. Natomiast z przodu oparcie i podstawa jest równomiernie zaokrąglona, FORM ma bardzo stabilne nogi zawłaszcza w wersji drewnianej. Metalowe nogi nie dają tyle ciepła co orzech włoski.

PufaDesign.pl_Krzesło_FORM_04Ciekawy zabieg w konstrukcji krzesła to wydłużenie części siedziska aż do nóg i połączenie ich niżej niż tradycyjne krzesła.

Fot. Normann Copenhagen

Fot. Normann Copenhagen

Zgrabna linia, starannie toczone nogi i sześć najmodniejszych kolorów siedziska. Teraz krzesła FORM są do kupienia w Pufa Design z 12% rabatem. Promocja trwa do 26 lutego 2016.

Tekst: Agnieszka Okrzeja

Pufa Design

Odpowiedz


*