Latarnia Hop Design

Do sypialni urządzonej w organicznym stylu. Do stonowanego salonu kąpielowego z widokiem na las i trzaskającym kominkiem w rogu. Do pokoju malucha, kiedy lekkie światło odgania złe potwory. Do drewnianego domku nad jeziorem. Latarnia pasuje do każdego z tych miejsc, ponieważ jest niezwykle „nośna”.

Fot. Hop Design

Fot. Hop Design

Latarnia jest niewielka, ale jednocześnie zdecydowana i mocna. We wnętrzu może pełnić funkcję lampy stojącej lub wiszącej, a także może być stosowana jako lampa ścienna. W wariancie z mleczną żarówką daje jasne przyjemne w barwie światło.

Fot. Hop Design

Fot. Hop Design

Grafika Pufa Design

Grafika Pufa Design

Kinga Chmielarz i Konrad Hulak twórcy marki Hop Design, za projekt Latarni otrzymali nagrodę make me! 2015. Jej design został doceniony przez polskie środowisko i aktualnie podbija Europę. Już za kilka dni Latarnia będzie miała swoją odsłonę na czołowych targach wyposażenia wnętrz – Ambiente we Frankfurcie. Warto wspomnieć o ścieżce, jaką polscy projektanci wybrali dla swoich produktów i rozwoju marki. Ten duet lubi oczywiste i logiczne rozwiązania w designie, do swoich projektów włącza najlepsze na świecie polskie rzemiosła i naturalne drewno. Tam szuka też inspiracji.

Fot. Hop Design

Fot. Hop Design

Fot. Hop Design

Fot. Hop Design

Latarnia Hop Design zaskakuje wzorniczą świeżością. Jest połączeniem tradycyjnie toczonego drewna z wyoblonym metalem. Całość zamyka się w harmonijnie zaokrąglonych liniach o wymiarach – średnicy 16 cm i  wysokości 28 cm. Latarnia wyposażona jest w 3-metrowy kabel w oplocie.

Fot. Hop Design

Fot. Hop Design

Lampa Latarnia, reprezentuje polski design na najwyższym poziomie, do tego jest to produkt stworzony lokalnie. W tygodniu 29.01 – 05.02 w Pufa Design jest Lampą Tygodnia na którą przygotowaliśmy rabat w wysokości – 5%.

Tekst: Agnieszka Okrzeja

 

Pufa Design

Odpowiedz


*