Przewodnik po nowoczesnych dodatkach – złoty świecznik

Jak wybrać i ustawić dekoracje w salonie, aby nie przesadzić i nie zagracić przestrzeni? Przygotowaliśmy przykłady w gotowych inspiracjach i godne uwagi pomysły na ozdobienie wnętrza.

Fot. Rockpaperdresses

Fot. Rockpaperdresses

Okazuje się, że nie jest to takie trudne. Z dekoracji można uczynić wyjątkowy kącik-strefę w domu. Mają one magiczną moc,  pozytywnie nastrajają, poprawiają humor i po prostu się podobają. Dodatki są jak dobra przyprawa – poprawia smak potrawy, czyli wnętrza. Kluczem do sukcesu jest zdefiniowanie tego, co lubimy i w pobliżu jakich kolorów, czy form czujemy się komfortowo. Dobrze też z góry określić: kolorystykę i materiał, który zgra się z innymi i będzie dopasowana do wnętrza i innych dodatków. Można oczywiście postawić na kontrasty.

Fot. Sf Girl By Bay

Fot. Sf Girl By Bay

Fot. Sf Girl By Bay

Fot. Sf Girl By Bay

Wbrew opiniom o „durnostojkach” wyważone i dobrze zaprojektowane dekoracje są potrzebne. To one mówią o życiu gospodarza, jego charakterze. Wcale nie musi być ich wiele. Ważne, żeby były ułożone symetrycznie. Dzięki ozdobom i sposobie, w jaki je ustawimy to, co produkowane na masową skalę staje się nagle jedyne w swoim rodzaju, podobnie jak nasz dom. Za to właśnie lubimy i cenimy dekoracje.

Fot. The Lauren Elizabeth

Fot. The Lauren Elizabeth

Fot. The Lauren Elizabeth

Fot. The Lauren Elizabeth

Złoty geometryczny świecznik w kształcie kryształu Bloomingville jest prosty i efektowny. Kobiecy i wyrafinowany. Widzimy w nim nowoczesną biżuterię, którą można ozdobić komodę w sypialni, szafkę w holu, półkę w łazience, czy stolik w livingroomie. Wkładając do niego zapachowe tealighty uzyskamy uniwersalny świecznik, który będzie pasował do świeżych wiosenno-letnich aranżacji w lekkich pastelach i cięższych jesienno-zimowych kompozycji z dynią czy świerkiem w tle.

Złoty świecznik Bloomingville, Pufa Design

Złoty świecznik Bloomingville, Pufa Design

Fot. Apartment Therapy

Fot. Apartment Therapy

Nastrojowy świecznik Bloomingville jest początkiem do stworzenia własnej kompozycji dodatków. Do 31 grudnia 2015 jest on w specjalnej promocji świątecznej Design na Święta 2015. Do zakupu świecznika dodajemy bon w wysokości 50 zł (przy zakupach powyżej 200 zł) do wykorzystania w 2016 roku.

Tekst: Agnieszka Okrzeja

Pufa Design

Odpowiedz


*