Herbata z designem

Towarzyszka spotkań z przyjaciółmi. Każdego ranka budzi do życia i pozwala tchnąć w nas dobrą energię. Wyśmienicie smakuje podczas śniadania, obiadu, kolacji. Umila słodkie chwile i przerwy w pracy. W trudnych momentach pomaga złapać balans. Szybko rozgrzewa na górskim stoku – herbata!

Tygiel tożsamości wielu kultur, lokalny koloryt i egzotyczne piękno wyróżniające krajobrazy wielu państw, poniżej Sri Lanka.

Fot. Hilary Jacobs / Pinterest - pola herbaty na Sri Lance

Fot. Hilary Jacobs / Pinterest – pola herbaty na Sri Lance

Najbardziej symboliczny i uniwersalny napar na świecie. Radość zrodzona ze smakowania herbaty, dla niektórych jest życiową pasją czy wyzwaniem zawodowym.

Fot. VeeO

Fot. VeeO

Dziś proponujemy nową perspektywę spojrzenia na proces parzenia i smakowania herbaty – poprzez design. Sięgając po dzbanki, zaparzacze, kubki do parzenia herbaty Menu, Stelton, Normann Copenhagen, Bloomingville mamy pewność, że zrobione są one z materiałów przyjaznych człowiekowi i nie są toksyczne.

Produkcja w etycznych warunkach jest również istotnym argumentem podczas zakupów. W Pufa Design zwracamy na to uwagę i namawiamy naszych Klientów, aby kupowali świadomie. Oprócz bezpieczeństwa, design –  to przede wszystkich unikatowy wygląd pobudzający nas estetycznie oraz dopracowana do perfekcji funkcja.

Zaparzacz do herbaty New Norm, Menu, Pufa Design

Zaparzacz do herbaty New Norm, Menu, Pufa Design

Bohaterem dzisiejszej refleksji jest dzbanek z zaparzaczem New Norm marki Menu. Kwintesencja staranności i  subtelności wynikająca z dwóch kultur skandynawskiej i azjatyckiej. Sympatyczny pękaty kształt jest ekranem przez który obserwuje się akcję parzenia naparu – koszyczek z herbatą można podnieść w dowolnym momencie, aby zakończyć proces parzenia. Jeśli chodzi o czynność nalewania, dzbanek o 1,5 l pojemności łatwo podnosi się za wygodny uchwyt, nalewanie jest bezkroplowe (to irytuje nas w wielu dzbankach, które mamy) koniec z poplamionymi obrusami, serwetami.

zaparzacz-do-herbaty-menu-new-norm-15-l2

Zaparzacz do herbaty New Norm, Menu, Pufa Design

Wybierając  dzbanek New Norm do herbaty, wiemy, że przetrwa on w naszym domu wiele lat w nienaruszonej formie, będzie cieszył oko również po wielokrotnych myciach w zmywarce. Elementy ruchome pozostaną zwarte i cały czas będą przyczyniały się do radości parzenia herbaty.

Zaparzacz do herbaty New Norm, Menu, Pufa Design

Zaparzacz do herbaty New Norm, Menu, Pufa Design

Oprócz dzbanka New Norm w Pufa Design przygotowaliśmy cały zestaw produktów do parzenia złocistych naparów, oraz jej picia w zimowych warunkach dla miłośników herbaty i gotowania, wśród nich herbaty, kubeczki, zaparzacze, termos i kubek termiczny.

herbata-oolong-z-platkami-pomaranczy-normann-copenhagen-

Herbata Oolong z kwiatem pomarańczy Normann Copenhagen, Pufa Design

herbata-zielona-z-orzechem-wloskim-normann-copenhagen-

Herbata zielona z orzechem włoskim Normann Copenhagen, Pufa Design

Zestaw kubków Carla - 6 sztuk, Pufa Design

Zestaw kubków Carla – 6 sztuk, Pufa Design

Kubek termiczny w subtelnej mięcie, Pufa Design

Kubek termiczny w subtelnej mięcie, Pufa Design

Termos i dzbanek do herbaty Emma, Pufa Design

Termos i dzbanek do herbaty Emma, Pufa Design

Akcesoria do herbaty to wdzięczny prezent na każdą okazję, nie tylko święta. Warto uczynić wyjątkowym codzienny rytuał parzenia i picia herbaty. Zaparzacz New Norm do 11.12.2015 jest w grudniowej promocji. Od ceny regularnej odejmujemy -10%. Wszystkie przedstawione produkty wyszukasz na naszych strona Pufa Design

Tekst: Agnieszka

Pufa Design

Odpowiedz


*