Różnorodne wnętrza z lampą Unfold

Fot. nooraandnoora

Fot. nooraandnoora

Najchętniej wybierana przez architektów. Namiętny „must have” skandynawskich wnętrz i nie tylko. Lampa Unfold cieszy się dużą popularnością od pierwszych chwil pojawienia się na rynku.

Fot. cotemaison

Fot. cotemaison

Fot. analogdialog

Fot. analogdialog

Fot. Muuto

Fot. Muuto

Nic dziwnego, że Muuto wypuszcza co jakiś czas jej nową wersję kolorystyczną – zielony i musztardowy, to dwa ostatnie. Jak mało która lampa dostępna jest w dziesięciu modnych kolorach. Tęcza barw pozwala jeszcze bardziej dopasować Unfold do klimatu aranżacji kolorystycznej salonu, jadalni, sypialni, pokoju dziecka czy holu. Daje też możliwość zestawienia większej ilości lamp w pełną przyjemnych tonacji funkcjonalną dekorację.

Fot. trefem8bloggen

Fot. trefem8bloggen

Fot. vtwonen

Fot. vtwonen

Fot. habitusliving

Fot. habitusliving

Trudno o bardziej uniwersalną, praktyczną i pomysłową lampę na rynku. Silikon, z którego jest zrobiona, daje miękkie, miłe w dotyku wykończenie. Matowa powierzchnia podbija głębię koloru. Tak jakby dotykało się sam kolor, sam jego pigment.

Fot. hviit

Fot. hviit

Myśląc o Muuto w pierwszej kolejności przychodzi do głowy znakomity, przemyślany design – ale jest coś jeszcze – detal, to jak produkty tej marki są wykończone uwiedzie nawet największego marudę i malkontenta.

181ca17e3b7d93a3604ec149ff23ea6f

Fot. thedesignchaser

Fot. theultralinx

Fot. theultralinx

Form Us With Love stworzyło na zlecenie Muuto udomowioną i oswojoną wersje lampy industrialnej, zakochały się w niej tłumy miłośników dobrego designu. Do 6 listopada 2015 w Pufa Design lampa Unfold do kupienia w przemiłej promocji -10%.

Tekst: Agnieszka

Pufadesign

Odpowiedz


*