Magia porządku z koszem Restore

Kosz filcowy Restore studia Muuto pozwoli utrzymać harmonijny porządek w domu, dzięki temu stanie się on ostoją spokoju i odpoczynku. Wystarczy kilka pięknie zaprojektowanych koszy, by pozbyć się denerwującego chaosu zakłócającego przestrzeń domowników i cieszyć się każdą chwilą z kubkiem aromatycznej herbaty w dłoni.

Zdjęcie Muuto

Fot. Muuto

Porządek jest ważny, ponieważ wpływa na nasze samopoczucie. Pomaga osiągnąć komfort życia i zrelaksować się po ciężkim dniu. Kosz Restore jest praktycznym uzupełnieniem mebli. Dzięki niemu łatwo można zarządzać usianymi po całym domu przedmiotami ukrywając je w jednym miejscu w prosty i estetyczny sposób.

Fot. Muuto

Fot. Muuto

Kosz Restore jest dość spory (szerokość 35 cm, długość 48cm i wysokość 23 cm) ma ergonomiczny, delikatnie zaokrąglony kształt, uchwyty z dwóch stron pozwalają łatwo przenosić go z miejsca na miejsce. Jest idealnie zaprojektowany do pełnienia funkcji gazetownika. Schowka  pledów i poduch zimą. Składzika zabawek naszej pociechy w salonie. Przechowalni ręczników w łazience. Ruchomej półki regału.

Fot. Muuto

Fot. Muuto

Jedenaście modnych kolorów kosza daje różne możliwości układania własnych aranżacji. Do jesiennego moodboardu „Szary i Róż” wybraliśmy zestawienie trzech koszy w odcieniu jasnego różu, pomarańczowym i beżu.

1. Pled z wełny Tint 2. Jasnoszara pufa z domieszką wełny 3. Kosz druciany Wire Bin Nude  4. Lampa silikonowa Bollard Nude 5.Kosz filcowy Restore 6. Poduszka dziergana z warkoczem 7. Lampa Silvia biel i srebro 8. Wieszak ścienny na ubrania Felt Panel

1. Pled z wełny Tint 2. Jasnoszara pufa z domieszką wełny 3. Kosz druciany Wire Bin Nude 4. Lampa silikonowa Bollard Nude 5.Kosz filcowy Restore 6. Poduszka dziergana z warkoczem 7. Lampa Silvia biel i srebro 8. Wieszak ścienny na ubrania Felt Panel

Restore jest wielofunkcyjny i praktyczny, wykonany z syntetycznego filcu przetworzonego z butelek PET, który jest trwały i się nie mechaci. To świetna opcja dla wegan i odpowiedzialnych konsumentów, którzy wolą postawić na ekologiczne i odnawiane materiały, niż te pozyskane kosztem zwierząt.

Zadbaj o porządek i daj się zainspirować do stworzenia wspaniałej harmonijnej atmosfery w domu z koszem Restore, warto wybrać się na zakupy z rabatem -15% w dniach 16-23.10.2015 do Pufa Design.

 

Pufa Design

Odpowiedz


*