Seria lamp AMP – skandynawskie Art Deco Legalda

Gdzie prowadzą współczesne ścieżki designu i wystroju wnętrz? Odpowiedzi na to pytanie szukali zapewne odwiedzający paryskie targi MAISON&OBJECT. Wśród tegorocznych wystawców była duńska marka Normann Copenhagen. Minimalistyczne stoisko firmy miało charakter skandynawsko-industrialnego magazynu. Wśród promowanych produktów uwagę przyciągały lampy AMP oświetlające przestrzeń biznesową stoiska.

Paris_2015_013.a

Fot. Normann Copenhagen

Paris_2015_007.a

Fot. Normann Copenhagen

Kolekcja lamp AMP jest elegancka, subtelna i solidna. Działa na emocje lubiących nieoczywiste połączenia, wzorniczą podróż w czasie i bezkompromisową jakość. Tu kryje się ona w wykonaniu i doborze surowców. Sami zobaczcie sposób i stopień wykończenia detalu lamp AMP.

PufaDesign.pl_lampy_AMP_Normann_Copenhagen_07

fot. Normann Copenhagen

Projektant pracujący dla Normann Copenhagen – Simon Legald sięgnął po design lat 60-tych i znalazł miejsce dla tych fascynacji we współczesnym oświetleniu. Lampa o delikatnym, jakby bombkowym kształcie zrobiona jest ze szkła i szlachetnego marmuru – najmodniejszego materiału w wystroju wnętrz tego sezonu.

 

PufaDesign.pl_lampy_AMP_Normann_Copenhagen_01

Choć forma lamp AMP jest skromna, już teraz w opinii specjalistów zyskała miano lampy klasycznej i ponadczasowej. Przyglądając jej się wnikliwiej można wyłapać lekkie nawiązania do nowojorskiego Art Deco podanego po skandynawsku. Współczesne wzornictwo nie trzyma się granic!

fot. Normann Copenhagen

fot. Normann Copenhagen

 

fot. Normann Copenhagen

fot. Normann Copenhagen

oferta_tygodnia_fb_amp

Rodzina lamp AMP składa się z sześciu modeli, dwóch rodzajów lamp wiszących i lampy stołowej w odcieniach antracytowo – czarnym i złoto – zielonym. Każdy model wyposażony jest w ściemniacz i dekoracyjną żarówkę. Od 11-18 września 2015 w Pufa Design na całą kolekcję lamp AMP rabat -10%.

 

Pufa Design

2 komentarze

  1. Piękne kształty i połączenie materiałów. Pozdrawiam.

Odpowiedz


*