Siedzisko RETROit Canvas – zamiast tradycyjnej sofy lub fotela

Nowoczesne wnętrza są coraz bardziej demokratyczne i mniej formalne. Króluje w nich swoboda aranżacji. Komfortowy, ekologiczny puf w miejsce klasycznej sofy? To pomysł, któremu sprosta siedzisko RETROit Canvas. Wygoda gwarantowana. Duńscy projektanci z SACKit słyną z produkcji funkcjonalnych i estetycznych mebli.

Canvas Dark Brown Lime-Pufa Design

Kolekcja siedzisk RETROit stanowi urzeczywistnienie powiedzenia „błogi wypoczynek”. Wygodne siedziska z tej serii swoje auty zawdzięczają sprytnej konstrukcji. Dwie osobne, połączone rzepem komory z wypełnieniem z polistyrenowego groszku działają na zasadzie przeciwwagi – siadając, dociskamy siedzisko i jednocześnie stabilizujemy drugi element – oparcie. To sprawia, że mebel nie odkształca się i dopasowuje do pozycji. Dodatkowo jest lekki i łatwo zmieniać jego położenie.

Canvas Petrol-Pufa Design

Canvas Pink-Pufa Design

Fotel RETROit Canvas dostępny jest w 7 różnych tonacjach (jedno- lub dwukolorowe obicia): od klasycznych brązów i czerni, poprzez loftowe beże i ciemny błękit (petrol), po śmiałe i nasycone barwy: turkus, pomarańcz oraz róż.

oferta_tygodnia_retroit_pufa_design

Ręczne obszycie siedzisk lnianą przędzą to cecha charakterystyczna mebli SACKit, będąca potwierdzeniem dbałości o detal i gwarantująca wytrzymałość na lata.

W tygodniu 21-28 sierpnia 2015 r. siedzisko RETROit Canvas objęte jest specjalną promocją -20% – tylko w Pufa Design.

 

 

Pufa Design

Odpowiedz


*