storebror_dywan_promocja_pufa_design

Jak urządzić mieszkanie w stylu górskiej chaty? – dywan Storebror

Drwal powraca – twardy, dziki, surowy. Ma na imię Strebror i kocha przyrodę. Żyjąc, pracując, śpiąc – ceni sobie prostotę i funkcjonalność, jak bawełniany tkany dywan. Współczesny traper wpisuje się w organic style, trend bliski każdemu, kto lubi naturalność i slow life.

Patrząc na produkty Storebror, aż trudno uwierzyć, że to holenderska marka. Jej dodatki do wnętrz, utrzymane w traperskim stylu, przywodzą na myśl chaty osadników żyjących na Dzikim Zachodzie.
I właśnie w tym tkwi ich niepowtarzalność oraz urok.

storebror_dywan_bawelniany_pufa_design

Fot. Storebror

storebror_dywan_bawelna_inspiracja_pufa_design

Dywan z nadrukiem Storebror został w kilku miejscach specjalnie przebarwiony, by nadać mu wygląd postarzałego materiału. W efekcie – położony w salonie, sypialni czy tarasie, nada wnętrzom rustykalny wygląd. Znakomicie wpisuje się w wakacyjną aranżację domu.

storebror_dywan_inspiracja_pufa_design

Fot. Storebror

Storebror kreuje nastrój odprężenia, niezależnie od tego, czy jesteśmy w mieście czy na łonie natury. Ręczna produkcja podkreśla unikalność produktów – każdy ma nieco inny odcień, czy kształt.

oferta_tygodnia_dywan_storebror_pufa_design

Proste i niepowtarzalne wyroby Storebror dostosowane są do potrzeb współczesnych użytkowników – miłośników ekologii, naturalnych wyrobów, niepowtarzalnych koncepcji wnętrz. Od 7 do 14 sierpnia bawełniany dywan z nadrukiem Storebror dostępny w Pufa Design w promocyjnej cenie za 584,10 zł.

Pufa Design

pufadesign.pl_jak-urządzić_wnętrze_porady

Odpowiedz


*