dreizehngrad_Industrial_15_16T_aranzacja_pufa_design

Królowa elegancji – INDUSTRIAL 15/16T

Czyż nie jest piękna? Połączenie najnowszej technologii i tradycyjnego rzemieślnictwa. Efekt – powściągliwa, elegancka forma, zachwycająca od pierwszego wejrzenia. Kompozycja najwyższej próby.

dreizehngrad_Industrial_15_16T_pufa_design

Fot. Dreizehngrad

Projektanci z niemieckiego studia Dreizehngrad, z którego pochodzi lampa Industrial 15/16T, dobrze wiedzą, co jest modne. Powrót do tradycyjnych metod wytwarzania, naturalne materiały oraz transparentność – to najświeższy kierunek, w którym podąża design oświetlenia. Ręcznie dmuchane szkło krystalicznie i struktura drewna dębowego tworzy unikalny duet. Każdy egzemplarz lampy jest niepowtarzalny i autentyczny.

dreizehngrad_Industrial_1516T_Pufa_design

Fot. Dreizehngrad

Kolekcja Industrial zdążyła już podbić światowe rynki zdobywając zaszczytny tytuł Interior Innovation Award 2014. W Polsce została nominowana do Plebiscytu Design dla Konesera. Lampa stołowa Industrial 15/16T reprezentuje luksusowy i prosty design. Doprawi urządzone minimalistycznie wnętrza subtelnie i z umiarem, tworząc wyrafinowaną przestrzeń do odpoczynku.

oferta_tygodnia_lampa_industrial_pufa_design

Chłodny połysk antracytowego szkła przełamuje matowość drewna. Perełka designu. Jeśli i Ciebie urzekła lampa Industrial 15/16T, kupisz ją teraz w Pufa Design w niepowtarzalnej cenie za 1100, 75 zł (promocja obowiązuje w dniach 24-31 lipca 2015 r.)

Warto się śpieszyć – została ostatnia sztuka!

 

Pufa Design

pufadesign.pl_dodatki_nieskieski_wystrój_wnętrz
heima_pufa_design

Odpowiedz


*