Będzie więcej polskiego designu – Paged Collection

Marka mebli Paged jest Polakom dobrze znana, podobnie jak nazwisko projektanta Tomka Rygalika. Jesteśmy świadkiem nowej ewolucji polskiego mebla wraz z młodziutką marką Paged Collection, gdzie Tomek Rygalik został dyrektorem kreatywnym.

Czasy dla branży mebli w Polsce bardzo się zmieniły, jest to podyktowane rosnącymi potrzebami na produkty unikatowe, wysokojakościowe, rodzime. A także trendami wnętrzarskimi oraz silną skandynawską i holenderską konkurencją. Pomysł powołania Paged Collection wprowadza polskie wzornictwo mebla na nowe tory w skali światowej.

Pufa Design została oficjalnym dystrybutorem marki w województwie zachodniopomorskim. Z przyjemnością przedstawiamy bogatą, świetnie zaprojektowaną kolekcję mebli kontraktowych Paged.

pufadesign_krzesła_do_biura

Kolekcja DUB Paged Collection. Projekt – Tomek Rygalik, Pufa Design

Do dyspozycji polskich inwestorów i architektów marka przygotowała 17 kolekcji – K2, LUBI, TOLO, EVO, SEN, DUB, ZAP, UXI, MABA, BENKO, FUM, LOF, LINK, HIP, K3, MANU i PROP.

pufadesign.pl_meble_do_kawiarni_promocja

Kolekcja K2 Paged Collection wyróżniona w 10 edycji konkursu Śląska Rzecz organizowanego przez Zamek Cieszyn. Projekt – Tomek Rygalik, Pufa Design

Tomek Rygalik – dyrektor kreatywny Paged Collection i autor większości kolekcji, do współpracy zaprosił również projektantów młodego pokolenia – Nikodema Szponara, Agnieszkę Pikus i Jana Lewczuka. Każda kolekcja mebli firmowanych Paged Collection została zaprojektowane tak, by formy ich były przystępne i łatwe w odbiorze.

Tomek Rygalik obrał konkretny kierunek rozwoju produktu i skupił się przede wszystkim na wzorniczej różnorodności i uniwersalności, która łączy w jeden mianownik wszystkie kolekcje. Pozwala to zaistnieć meblom w wielu kontekstach estetycznych, zwłaszcza w przestrzeniach komercyjnych – hotelach, barach, restauracjach i biurowcach.

fotel_do_gabinetu_pufadesign.pl

Kolekcja SEN Paged Collection. Projekt – Tomek Rygalik, Pufa Design

Każdy model tworzony jest ręcznie przez doświadczonych rzemieślników. W oczy rzuca się dbałość o szczegóły wykończenia, bardzo dobra jakość materiałów, które podkreślają łagodne linie mebli. Każda z kolekcji składa się z 2 – 6 różnych produktów – krzeseł, foteli, hokerów, podnóżków, puf, stolików. Architekci docenią przygotowanie kolekcji pod inwestycje. Do wyboru jest dużo opcji wybarwień drewna, emalii, tkanin obiciowych. Dzięki czemu zamówione meble będą jak najlepiej sprofilowane pod konkretną wizję wnętrza.

pufadesign_krzesła_do_sali konferencyjnej

Kolekcja TOLO Paged Collection. Projekt – Tomek Rygalik, Pufa Design

W lipcu na meble z Paged Collection w Pufa Design trwa letnia promocja rabatowa.

pufadesign_promocja_meble_do_hotelu

Wszystkie kolekcje są do obejrzenia na stronie Pufa Design

 Tekst:Agnieszka

Pufadesign

Betonowa_fot Andrzej Juraszczyk_aranzacja
lampa_EOS_x-pufa_design

2 komentarze

  1. Chociaż nie ma tutaj zdjęć to najbardziej podoba mi się kolekcja EVO Agnieszki Pikus. Szczególnie to połączenie krzesła w „sweterku” 🙂

    • Taaak, to jest genialny projekt. Jest cudowny. Mamy go w naszym showroomie w Kołobrzegu, jest solidnie wykonany i wygodny. A ten golfik – jedyny w swoim rodzaju, szorstki, mięsisty! Podzielam i pozdrawiam – Agnieszka

Odpowiedz


*