Betonowa_fot Andrzej Juraszczyk_aranzacja

Na pograniczu funkcjonalności i eksperymentu – lampa Betonówa

Miesięcznik „Cztery kąty” pisze o niej „najciekawszy polski design”, a portal Domosfera nazwał ją „najlepiej zaprojektowanym polskim produktem”. Doceniona na Łódź Design Festival nagrodą „Must have 2014” lampa Betonówa studia Natural Born Design to propozycja dla fanów minimalizmu i niestandardowego oświetlenia.

BETONOWA_lampa_fot. Andrzej Juraszczyk_oferta_tygodnia

fot. Andrzej Juraszczyk, źródło zdjęcia: Natural Born Design

Na liście światowych trendów beton zajmuje jedno z czołowych miejsc. Betonówa to przykład jak prosta w formie lampa może być unikatowa i nowoczesna zarazem. Ten efekt to kunszt projektantki Anny Szuflickiej ze studia Natural Born Design. Zestawienie form i faktur nadaje mocny, przykuwający uwagę charakter.

BETONOWA_inspiracja_fot. Andrzej Juraszczyk

fot. Andrzej Juraszczyk, źródło zdjęcia: Natural Born Design

Betonowa_fot Andrzej Juraszczyk_aranzacja

fot. Andrzej Juraszczyk, źródło zdjęcia: Natural Born Design

Ciężka betonowa bela zawieszona na stalowych linkach zdaje się zaprzeczać prawom grawitacji. Perfekcyjny kontrast między prostotą a subtelnością wydobywającą detale – chropowatość materiału, zimne refleksy belki świetlówkowej. Surowy, architektoniczny wygląd Betonówy wkomponuje się nad nowoczesną wyspę kuchenną, sale modernistycznej biblioteki, postindustrialne wnętrza apartamentowca, czy futurystyczny wystrój butiku z odzieżą.

lampa_BETONOWA_pufa_design

BETONOWA_pufa_design

Lampę Betonówę, podobnie jak inne projekty Natural Born Design, warszawskiej pracowni prowadzonej przez trzy kobiety – Annę Szuflicką, Delfinę Petkow i Zuzę Kuczbajską, wyróżnia ręczne wykonanie. Lampy z tego studia są wytwarzane w małych seriach i powstają dzięki współpracy z lokalnymi rzemieślnikami i producentami. Końcowy efekt jest zachwycający. Nie ma dwóch takich samych produktów.

oferta_tygodnia_betonowa_pufa_design

Betonówa pomoże stworzyć w pomieszczeniach indywidualny klimat, nie zapominając przy tym o pożądanej funkcjonalności. Od 3 do 10 lipca prawdziwa gratka dla miłośników tej lampy – kupisz ją w Pufa Design z 10% rabatem. Warto się śpieszyć – została tylko jedna sztuka!

Pufa Design

under_the_bell_mok-dong_inpiracja_pufa_design

1 komentarz

  1. odważnie… ale do mnie jakoś nie przemawia taki industrialny styl 🙂

Odpowiedz


*