lampa Norm06_Small_Normann_Copenhagen

Kwiat Skandynawii. Lampa Norm06 w subtelnej wersji S

Kształtem przypomina odwróconą lilię. Po włączeniu żarówki – rozkwita. Lampa Norm06 duńskiej firmy Normann Copenhagen podbija serca zarówno miłośników natury, jak i sympatyków niekonwencjonalnego oświetlenia.

lampa_Norm06_abażur_od dołuTrudno jest odtworzyć piękno natury. Jej delikatność, subtelność, kształty są niemalże niedoścignione. Simon Karkov pracował nad projektem Norm06 kilka lat, zanim po raz pierwszy lampa rozbłysła swoim światłem. Warto jednak było poczekać.Abażur_bok_lampa_Norm06

Abażur Norm06 w kształcie otwierającego się kielicha lilii oczarowuje grą światła i cienia. Blask żarówki, który przenika przez „liście” tworzy ezoteryczny nastrój. Delikatna i subtelna, a jednocześnie elegancka – lampa stworzona została z myślą o powieszeniu jej w miejscach, gdzie liczy się klimat: w sypialni, salonie, hotelu, kawiarni, cukierni, butiku.

Promocja_lampa_Norm06_small

Motywy kwiatowe są na topie tej wiosny, a Norm06 to prawdziwy kwiat Skandynawii. Od 30.04.2015 r. lampa dostępna w sklepie Pufa Design po obniżonej cenie.

Pufa Design

Drewniana skrzynia na kółkach Storebror

Odpowiedz


*